reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesny test pozytywny

Dołączył(a)
11 Listopad 2021
Postów
10
WITAM. W sumie jest to moj pierwszy post ma jakim kolwiek forum ale mam problem.
Tydzień temu gdy bylam w szpitalu wyszlo mi z badania moczu ze jestem w ciąży, lecz jedno co mnie zastanawia ze bylam wtedy 2 tyg po ostatniej miesiące. Lekarz stwierdził że szybko wyszedł test pozytywny ale ze wyniki się raczej nie mylą. Zostało mi od dziś 6 dni do następnej miesiączki, robilam test jeden w tyg byl nie wyraźny dziś drugi i tylko jedna kreska . Co robić?
Olka
 
reklama
WITAM. W sumie jest to moj pierwszy post ma jakim kolwiek forum ale mam problem.
Tydzień temu gdy bylam w szpitalu wyszlo mi z badania moczu ze jestem w ciąży, lecz jedno co mnie zastanawia ze bylam wtedy 2 tyg po ostatniej miesiące. Lekarz stwierdził że szybko wyszedł test pozytywny ale ze wyniki się raczej nie mylą. Zostało mi od dziś 6 dni do następnej miesiączki, robilam test jeden w tyg byl nie wyraźny dziś drugi i tylko jedna kreska . Co robić?
Olka
Zrób badanie z krwi beta hcg, będziesz mieć pewność 🙂 nie musisz być to tego badania na czczo.
 
WITAM. W sumie jest to moj pierwszy post ma jakim kolwiek forum ale mam problem.
Tydzień temu gdy bylam w szpitalu wyszlo mi z badania moczu ze jestem w ciąży, lecz jedno co mnie zastanawia ze bylam wtedy 2 tyg po ostatniej miesiące. Lekarz stwierdził że szybko wyszedł test pozytywny ale ze wyniki się raczej nie mylą. Zostało mi od dziś 6 dni do następnej miesiączki, robilam test jeden w tyg byl nie wyraźny dziś drugi i tylko jedna kreska . Co robić?
Olka
Zapomnialam dodać że mieszkam w UK 😉
 
Wiecie jaki moze byc powód tego że w szpitalu na badaniu wyszło mi pozytywnie a w domu wychodzą negatywnie?
Ale to jakie badania robili Ci w szpitalu? Oznaczali Ci beta hcg z krwi?? Jaki miałaś wynik? Mnie też testy nie wychodziły a w ciąży już byłam, tyle że stężenie hormonu było na tyle niskie że na teście sikanym nic nie wychodziło, jakieś widmo cienie jedynie. Przy wczesnej ciąży ciężko wyłapać drugą kreskę na teście, tym bardziej że piszesz że jesteś 6 dni przed okresem
 
Ale to jakie badania robili Ci w szpitalu? Oznaczali Ci beta hcg z krwi?? Jaki miałaś wynik? Mnie też testy nie wychodziły a w ciąży już byłam, tyle że stężenie hormonu było na tyle niskie że na teście sikanym nic nie wychodziło, jakieś widmo cienie jedynie. Przy wczesnej ciąży ciężko wyłapać drugą kreskę na teście, tym bardziej że piszesz że jesteś 6 dni przed okresem

UK to chyba robią z moczu w szpitalu. Tam się raczej bety nie bada
 
Ale to jakie badania robili Ci w szpitalu? Oznaczali Ci beta hcg z krwi?? Jaki miałaś wynik? Mnie też testy nie wychodziły a w ciąży już byłam, tyle że stężenie hormonu było na tyle niskie że na teście sikanym nic nie wychodziło, jakieś widmo cienie jedynie. Przy wczesnej ciąży ciężko wyłapać drugą kreskę na teście, tym bardziej że piszesz że jesteś 6 dni przed okresem
Tylko badanie moczu
 
Tylko badanie moczu
No to możliwe że ciąża jest na tyle wczesna że testy jeszcze jej nie wykrywają. Musisz uzbroić się w cierpliwość i powtórzyć test za kilka dni a najlepiej wstrzymać się do dnia spodziewanej miesiączki. Jeśli pojawią się plamienia, krwawienie albo ból to zgłoś się znów pilnie na to wasze emergency bo to może wskazywać na pozamaciczną
 
reklama
No to możliwe że ciąża jest na tyle wczesna że testy jeszcze jej nie wykrywają. Musisz uzbroić się w cierpliwość i powtórzyć test za kilka dni a najlepiej wstrzymać się do dnia spodziewanej miesiączki. Jeśli pojawią się plamienia, krwawienie albo ból to zgłoś się znów pilnie na to wasze emergency bo to może wskazywać na pozamaciczną
Dziękuję za odpowiedzi poczekam jecze tydz di miesiączki. Choć czekanie to jakaś masakra . Niby taka wiadomość w szpitalu a jednak jedna wielka niewiadoma, a o dziecko staramy się już bardzo długo
 
Do góry