reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesny test pozytywny

Ja mialam wynik pozytywny na teście sikanym 8 dni przed terminem spodziewanej miesiączki- bhcg potwierdziła. Tak więc mnie już nic nie zdziwi :)
Piszesz że byłaś 2 tygodnie po okresie - czyli który dzień cyklu.
Ja miałam owulacje monitorowane u Gina, wszystkie były koło 18 dnia cyklu, a ta ostatnia udana w 10 dniu.
 
reklama
Ja mialam wynik pozytywny na teście sikanym 8 dni przed terminem spodziewanej miesiączki- bhcg potwierdziła. Tak więc mnie już nic nie zdziwi :)
Piszesz że byłaś 2 tygodnie po okresie - czyli który dzień cyklu.
Ja miałam owulacje monitorowane u Gina, wszystkie były koło 18 dnia cyklu, a ta ostatnia udana w 10 dniu.
Był to 18 dzień cyklu w szpitalu wynik pozytywny .Dzis 6 dni do miesiączki, test w domu i jedna kreska
 
Był to 18 dzień cyklu w szpitalu wynik pozytywny .Dzis 6 dni do miesiączki, test w domu i jedna kreska

Ja miałam w 23 dniu cyklu bhcg ponad 50 więc czysto teoretycznie gdybym zrobiła ją w 18 to powinna już coś tam pokazać.
Może u Ciebie to była biochemiczna, albo kupujesz słabe testy albo racje ma witch84
 
A brałaś jakieś leki na wspomaganie owulacji? Często po zastrzykach No utrzymuje się bhcg i wychodzą zakłamane pozytywy
 
reklama
Biore Duphaston bo mialam nie regularne miesiączki, 7 lat temu tez bralam przez 3 miesiące i zaszłam w Ciążę. Teraz biore od sierpnia
 
Do góry