reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wesele w Warszawie

Ja ostatnio byłam w Double Tree na weselu u kuzynki było uroczo! Śliczny hotel, klimatyzowana i komfortowa sala no i piękny ogród wokół. Sama planuję ślub za 2 lata i na pewno będę chciała w tym samym miejscu, bo innego sobie już nie wyobrażam :)
 
reklama
Pod Warszawą polecam lokal ASTORIA :) Siostra wyprawiała tam wesele, a potem kilka mniejszych rodzinnych uroczystości. Towarzyszyłam jej podczas organizacji tych imprez i na pochwałę zasługuje nie tylko wnętrze lokalu, ale też wyrozumiała, przemiła obsługa, przepyszne menu i elastyczność personelu w kwestii dekoracji czy przyrządzenia dań.
 
Moja przyjaciółka organizowała kameralne przyjęcie weselne w Restauracji Akademia na Mokotowie i było fantastycznie. Nie jestem fanką hucznych wesel, więc taka skromna impreza na 50 osób dużo bardziej mi się podobała, atmosfera była rodzinna, a jedzenie przygotowane przez restaurację pyszne. Gdyby nie to, że jestem już po ślubie, to swoje wesele też chciałabym tam zorganizować ;)
 
Do góry