reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala - bez komentarzy

Kolejna wiadomość od Ani:-) pozwoliłam sobie przekazać gratulacje i pozdrowienia od ciotek z bb;-)

"dzieki:-)no rzeczywiscie ladna:-)nie jest spuchnieta ani czerwona. Taka jak z obrazka.nie moge sie doczekac kiedy ja przytule.musze poczekac na P bo ja sama nie moge sie podnosic jeszcze. Spi sobie slodko,a ja jestem szczesliwa. Pozdrowienia dla dziewczyn."
 
reklama
No i stało się :-) Jaś urodził się 30 sierpnia o 17.30, siłami natury (bez znieczulenia), po 8 godzinach od odejścia wód (przy czym sam poród był błyskawiczny, Mały wyskoczył w 5 skurczach partych), 3400 gr, 54 cm, 10 pkt :-) POZDRAWIAMY!!! :-)))
 
Melduje ze szpitala;-)
Od Motylli:
"Na IP gin mnie zbadał i tam chyba coś rozruszał bo powiedział że mogę plamić. Potem inny gin zrobił usg i mały ma ok. 3300g"

"Na razie jestem ma patologi"(godzi.11.30)

"Odkąd tu jestem to mam silniejsze skurcze ale bardzo nie regularne, jeszcze sie na dobre nie rozkręciły" (godz.15.50)


Pozdrawiam :-)
 
Napisałam do mambusi kiedy wracają o domciu ?

" Właśnie czekam na wyniki bilirubiny Kamisia i jak bedzie ok to wychodzimy dzisiaj do domku. Już tyle nie byłam na BB chyba nie uda mi się Was nadrobić. Pozdrowionka
 
Wiadomość od Sińki:
"Witam ciocie z BB, mam na imię Karolinka ur się 5.09. O godz.5.35 SN, 3270gr, 57cm 10pkt. Ps. Poród był 100xgorszy od 1, ale mała jest wspaniała. Pozdrawiam Was kochane i trzymam kciuki za kolejne rozpakowania :). Sinka."

Zdjęcie na odpowiednim wątku :)
 
reklama
Do góry