reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości ze szpitala - bez komentarzy

Moj plan na rozpakowanie: 09.09, beda wywolywac, bo dzidzius jest duzy (3,9 KG) i mam cukrzyce ciazowa z insulina. A tak chcialam naturalnie sie rozpakowac. No nic, to drugi moj porod wiec wywolywanie powinno byc w moim przypadku skuteczne. Mojej siostrze chyba 3 czy 4 dni wywolywali i nic sie nie ruszylo, a ile sie przy tym nacierpiala.
 
reklama
Informacja od Asi bo pytałam ją w jakim szpitalu leży:
"Na kamieńskiego. Nie za bardzo fajna opieka. Parę godzin leżałam w kałuży krwi bo mnie tak zostawili. Poza tym mówię nie cesarce masakra. Wolałabym cierpieć wcześniej przy porodzie niż teraz. Przed zabiegiem i w trakcie super opieka a potem musiałam 3 razy prosić o coś przeciwbólowego. O 9 mają mnie stawiać i mam nadzieję że będzie ok bo nie wyrabiam jak małej nie ma"
 
Dostałam sms-a od mambusi ( wiadomość przyszła o 17:20 ale, nie mogłam wcześniej Wam jej przekazać - przepraszam )

" Kamiś urodził się przez cc 1.09 o 12:47. Waży 3300g. Apgar 10 ale czekam na badanka bo były brudne wody płodowe. Całuje wszystkie ciocie z BB"
 
Napisałam do mambusi że Asia jest już mamusią.

Odpowiedz:
"Gratulacje dla Asi ! Dziękuję za informacje. Mocniuteńko ściskam. Aha Kamiś jest malutki 48 cm... Buziaki"
 
Kolejna wiadomość od Asi:
"W sumie nie lepiej. Środki przeciwbólowe mają jakieś do dupy bo nie działają na mnie nawet te w dupę. Na dziewczyny z sali też nie. Mieli mnie o 9 stawiać ale coś im nie spieszno. Zresztą nowa położna jeszcze gorsza. Chyba bardzo nie lubi swoją pracę. A ja znowu leżę we krwi bo mi pod dupę wsadzili tylko podpachę z belli. A nagorsze że małej nie ma przy mnie :-( dzięki za wsparcie"
 
reklama
hej dziewuszki, ja ostatecznie wyladowalam na bloku porodowym z niewielkim rozwarciem i sporadycznymi skurczami... teraz mam zalozony balonik, zeby rozszerzyc szyjke, ale poki co dupa... slabe skurcze co 7 minut i tyle... zobaczymy co dalej bedzie sie dzialo. gratki dla rozpakowanych... asi, ani i mambusi o ile dobrze pamietam:) trzymajcie za nas kciuki, zebysmy sie szybko rozdwoily:)
 
Do góry