reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodne testy ciążowe

Ja akurat clearblue szanuje - jak miała być biel to była a dzien przed betą 15 wybarwił się tak ładnie, że nie musialam z lupą siedzieć 🧏‍♀️
I polecam też babyplan ale nie wiem czy w PL dostępne.
 
reklama
Dlatego zbieram ogólne opinie. Bo mnie na przykład facelle oszukał tylko jak go zalałam ale za często pojawiają się przy nim fałszywe kreski żeby tego nie zaznaczyć :)
Ja z kolei nigdy nie miałam fałszywej kreski przy facelle, a zrobiłam ich sporo. Za to jak kreska była, to beta była powyżej 10 (niestety biochem).
 
Ja z kolei nigdy nie miałam fałszywej kreski przy facelle, a zrobiłam ich sporo. Za to jak kreska była, to beta była powyżej 10 (niestety biochem).
U mnie przy koło 10 była taka 01CFA5E7-4792-4267-9B53-9ED2C5143441.jpeg
 
Clear blue elektroniczny ❤ drogi, ale nigdy nie zawiódł, fałszywej ciąży (beta robiona) nigdy mi nie pokazał podczas, gdy w tym samym cyklu inne się wybarwiały a ciąże wyłapał przed terminem spodziewanej miesiączki 😊 jedyny minus to cena
 
Dziewczyny 😥 nie wiem co się stało. Pokusilam się o zrobienie testu pinka strumieniowego, bo spóźnia mi się moje plamienie ze względu na niedomoge lutealna. Kilka dni temu było troszkę krwi w śluzie (3 dni temu) i zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, bo myślałam, ze no 1 dzień cyklu. W między czasie dostałam potwornej infekcji intymnej, ale to objawiało się już 4 dni temu( przed wzięciem tabletek anty). W ogóle już nie widzę krwi. Kupiłam 2 pinki strumieniowe. Zrobiłam jeden i moim oczom ukazał się cien cienia. Przestraszyłam się i z tego samego moczu zrobiłam drugi, który był bezwzględnie negatywny. Nie wiem, może zalałam ten pierwszy? Nie uprawiałam seksu od dawien dawna, only petting, wiec czemu PINK strumieniowy mnie tak w konia robi za przeproszeniem??? Jutro idę chyba na betę, bo zwariuje, dopiero zaczęłam brać tabsy, nie było stosunku a tam cien cienia???? Kurva dziewczyny chyba zmieniam zdanie na temat Pinka 😡😡 nie wiem co mnie podkusiło żeby w ogóle kupić to skoro nie było stosunku, a teraz sobie do głowy nabieram idiotyzmów
 
Dziewczyny 😥 nie wiem co się stało. Pokusilam się o zrobienie testu pinka strumieniowego, bo spóźnia mi się moje plamienie ze względu na niedomoge lutealna. Kilka dni temu było troszkę krwi w śluzie (3 dni temu) i zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, bo myślałam, ze no 1 dzień cyklu. W między czasie dostałam potwornej infekcji intymnej, ale to objawiało się już 4 dni temu( przed wzięciem tabletek anty). W ogóle już nie widzę krwi. Kupiłam 2 pinki strumieniowe. Zrobiłam jeden i moim oczom ukazał się cien cienia. Przestraszyłam się i z tego samego moczu zrobiłam drugi, który był bezwzględnie negatywny. Nie wiem, może zalałam ten pierwszy? Nie uprawiałam seksu od dawien dawna, only petting, wiec czemu PINK strumieniowy mnie tak w konia robi za przeproszeniem??? Jutro idę chyba na betę, bo zwariuje, dopiero zaczęłam brać tabsy, nie było stosunku a tam cien cienia???? Kurva dziewczyny chyba zmieniam zdanie na temat Pinka 😡😡 nie wiem co mnie podkusiło żeby w ogóle kupić to skoro nie było stosunku, a teraz sobie do głowy nabieram idiotyzmów
Brak seksu = brak ciąży. Jeżeli sperma nie dostała się do macicy to szansa na ciąże wynosi 0%. Żaden test nie da 100% że nie będzie jakiś wadliwy. Zrobiłam milion testów i fakt… pink strumieniowy nie dał żadnej kreski
 
reklama
Brak seksu = brak ciąży. Jeżeli sperma nie dostała się do macicy to szansa na ciąże wynosi 0%. Żaden test nie da 100% że nie będzie jakiś wadliwy. Zrobiłam milion testów i fakt… pink strumieniowy nie dał żadnej kreski
Przestraszyłam się nie powiem. Nie wiem co mam teraz zeobix, szkoda mi hajsu na betę, bo nie było seksu, a z drugiej strony co to miało być.. tam naprawdę był cien cienia
 
Do góry