reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Kasikz trzymam kciuki za to by nie bolało. Dobrze, że reagujesz odrazu a nie zwlekasz to daje szansę na szybkie i bezbolesne zakończenie sprawy. Będzie dobrze!
 
reklama
Witam się i ja

Mój internet nareszcie hula !!!

She, moja koleżanka zamiast takiej poduszki po porodzie kupiła sobie zwykłe dmuchane koło (takie ratunkowe), trochę lżej nadmuchała i było lux, a kosztowało pewnie ok 5-7 zł
no ex - masakra... faktycznie jakby się człowiekowi przelewało to by to zlewał... ni nie zazdroszczę


kasikz powodzenia z ząbkiem... zero bólu życzę

daaa no najwyższy czas trochę odpocząć...

jeżynka gratuluję !


jeśli chodzi o mazidła, to ja też na razie tylko oliwki używam
ale chyba mam tendencję do rozstępów,więc jest możliwość że nic mnie przed nimi nie uchroni...
 
http://img69.imageshack.us/img69/5746/reksioe.jpg

Pati drugie bobo zeby gina widzieć częściej;-) to desperacja:-D ale wszystko mozliwe bo tabsów mi nie wypisał (hormony a dziewczynka a karmienie piersią ble ble ble) zaproponował spirale jeśli już...

Kasikz aaaaa takiego loda:-D :-D :-D :-D sorry

Jeżynka super:tak:

Asiu ja stawiam na pupę ;-) no za ginem tęsknię prawie tak jak za brzuszkiem:-D mieszkanie suuuuper a jaki mam park 300m do domu -masakra:tak:

Daaa ja pierniczę juz połowa...

Lena77 proponuję u dermatologa maść zamówić sobie;-):tak: jak mi babeczka zrobiła nawilżającą to żadnych problemów nie miałam -robiona kosztowała 5 zł -gdzieś powinnam mieć skład ale ogólnie to vit a i e + tłuszcz -bomba:tak:

Uciekam babeczki -S zaraz z pracy wróci
a moja córka przespała w nocy 7h:-);-)

niech mi ktoś wyjaśni dlaczego ja ciągle na cięzarówkowym przebywam:confused:
 
agatko to ja mam kolejny watek stworzyc? dla rozpakowanych? eee bałagan by sie zrobil i znowu by była afera a jakos nie mam ochoty na takie przygody, zreszta w kazdej chwili moze i tutaj ktos powywalac rozne posty nie na temat... bo np teraz nie pisze o wiesciach a agatko ty tez nie o wiesciach bos nie ciezarowka, zakupy to tez nie zadne wiesci od ciezarowek wiec mamy tu duzo tematow nie na temat :p ale jakos mi to nie przeszkadza az tak bardzo ;-)

a mnie moj mezus juz mowi ze jak tylko bedzie zezwolenie lekarza na drugie to on sie bierze do roboty i nie obchodzi go co ja sobie bede chciec :sorry2: no ale ja tam chce dwojke i z krótką różnicą wiekową ale najpierw musze sprawdzic jak mi to jedno da popalić :happy2: będzie fajnie a jak bedzie takie jak ja to mam przerąbane :dry: a takie jak adam to jeszcze gorzej bo adam caly czas wymiotowal i sie krztusił wiec non stop trzebabylo kołoniego skakać no i jego trudno bylo nauczyc do nocnika robic....:szok: nie przeszkadzała mu glina pod tylkiem :-D widac lubil siedziec na miekkim :-D

kurcze moja nauka to nie nauka tylko ciagle czytanie forum :dry: no nic robie sciagi :sorry2:
 
a mnie moj mezus juz mowi ze jak tylko bedzie zezwolenie lekarza na drugie to on sie bierze do roboty i nie obchodzi go co ja sobie bede chciec


mój tez tak mówił -do czasu aż jego siostra przyjechała na 3 dni do nas z 1,5 roczną córką... jak obydwie zaczęły ryczeć to kazał mi gina o tabletki błagać hehehehe
życzę wytrwałości ale jednak wydaje mi się ze zmienisz zdanie... odsapnąć też trzeba
choć gdyby sie przydarzyło to przecież nie będziemy płakać;)

S leci po karmi dla matki karmiącej hehehe
dobranoc babeczki
 
13x13 śliczna jest Twoja Alunia:-)
Patrzę tak na Wasze suwaczki od jakiegoś czasu i tak szybko idą do przodu:-) Niech i mój tak popędzi:-)
 
no moich zakupów ciag dalszy... ucze sie na allegro hahaha
PÓŁŚPIOCHY BEZUCISKOWE r.62 (1047091719) - Aukcje internetowe Allegro 4sztuki
BODY ROZPINANE,NAPY R.68,DUŻY WYBÓR (1049841440) - Aukcje internetowe Allegro 3sztuki
KAFTANIK R.62, DUŻY WYBÓR,CANA HURT. (1050839838) - Aukcje internetowe Allegro 3sztuki

no i 100zł mniej w kieszeni :-D ciekawe co mi adam powie jak zobaczy kolejne ciuszki, choc narazie mam tego malutko :-) musze tez mamie cos z tej przyjemnosci zostawic bo jak kupie wszystko to potem bede miec za duzo :-D mysle ze poki co troche wystarczy, mam narazie 2 spiochy, 2 body, 2 pajacyki, wyprawka do szpitala, i spiworek z lidla no i teraz to co zamowilam... nie wiem czy cos z rozmiaru 56 zamawiac ale mam kupe czasu wiec co miesiac jak cos kupie nie odbije sie tak po kieszeni ;-)

agatko jaki rozmiar ma twoja mała teraz?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry