reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Witam sie i ja
Ale dziś cudne wiadomości Mysza, Daa GRATULUJĘ, Szymuś słodziutki, teraz czekamy na zdjęcie Darii:)
Wizytowe dziewuszki Aniołki, Ewcia, Ewelinka aż buzia sama sie śmieję jak takie dobre wiadomości.
Jankesowa będę stresowała się z tobą, a nawet pewnie ciut bardziej, bo wyjątkowo późno mam wizytę, aż o 19.
Ewcia przykro mi, ze takie rzeczy musiałaś czytać, kiedyś mój zmarły już wychowawca powiedział, ze "sprawiedliwości nie ma na świecie i im szybciej się tego nauczę, tym lepiej dla mnie" Niestety często przekonuje się, że miał rację.. jedyne pocieszenie, ze tylko na tym świecie nie ma...
Pati współczuję zgagi, niestety nie wiem, co pomaga.
LucyF mam nadzieję, ze jednak te kolki przejdą szybciej.
Przeczytałam wszystko, ale chyba skleroza ciążowa dopada:)
U mnie chyba lepiej. Już praktycznie nie czuję brzucha, no ale 3 nospy. Dziś pracowałam i to długo, bo jeszcze radę miałam, zobaczymy jak jutro. Mam nadzieję, ze mój Kruszek dzielnie znosi te wszystkie leki, a szyjka sie trzyma. Jeszze tydz. i wizyta planowa, wtedy idę na zwolnienie.
Ściskam
 
reklama
MYSZA, DAA MEGA WIELKIE GRATULACJE!! Ale super że macie już swoje maleństwa przy sobie!
Mysza Szymek sama słodycz. Mam nadziej, że poród nie był ciężki, czy to cc bylo?
 
MYSZA MOJE GRATULACJE Cudowna ta Twoja Słodycz i jaki zadowolony.
Tyle naprodukowałyście że nie dam rady odpisać, bo jakaś zmęczona jestem.
Dokupilam dziś tą pościel, i pościel do wózka. Została mi chemia,wózek i materacyk do zakupu.
A ja byłam na chwilkę w przychodni mała się się przekręciła główka w dół ale jest obrócona pleckami do przodu.Tętno 150 miarowe. Za tydzień wizytka i l4. Cesarka 4 stycznia, i mam nadzieję że do tego czasu będzie wszystko ok.
Julito jesteś wcześniej w kolejce:)
Zmykam spać:)
 
Ale super, że kolejne maleństwo się urodziło:-) MYSZA - GRATULACJE!!! SZYMONEK PRZEŚLICZNY:-):-):-)
Ewelinko, super, że wizyta udana i dzidzia ładnie rośnie:tak:
Kaira, gratuluje daty porodu, będziesz mogła się przygotować:-) Też już bym chciała wiedzieć:sorry2:
Ja dziś jak wracałam z pracy to nie czułam nóg:baffled: Jednak kilka godzin na nogach robi swoje:zawstydzona/y: Po wypłacie zrobię resztę zakupów i już nigdzie się ruszać nie będę. Po pracy - prosto do łózia;-)
 
reklama
Do góry