reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Witam.

Mam pytanie do Mam rodząych przez cc,mianowiie chodzi mi o miesiączkę po cesarce.

Dostałam tabletki anty,bo jednak nie chciałam być szybko w ciaży,tabletki przerwalam w marcu tego roku i przez ten czas brania tabletek anty mialam skąpy okres,może do 3 dni i taki mały,że aż dziwne,ale myślalam że to może bardziej z powodu tabletek,tylko dziwiło mnie,że jakoś licho sie wszystko ,,oczzyszcza''bo zawsze jednak ,przepraszam z awyrażenie,ale takie tkanki,strżepy się wydostają a tu nic.
Tabletki tego roku odstaiłam w marcu własnie.No i w kwietniu jeszcze dostałam okres a potem w maju 15 nic aż do dzisiaj...W ciąży to mało prawdopodobne że mogę być,zero symptomow i jednak te współzycie kuleje strasznie,więc nie widze szans.

Stresuje sie też strasznie ostatnio.tu odstawioam tabletki w tym marcu,czy to może jest powd tego spónienia,czy po cc może być aż tak lochy okres??
Jak najdluzej się Wam spónial?
W dniu w ktorym mialam dostac bolal mne brzuch,już chdze i myslę,że już a tu nic...

Musze iść do gin najlepiej,ale może panikuje i tyle spoźnienia(2 tygodnie) to może nie tragedia?
 
reklama
Witam. Pamietacie mnie jeszcze? Dawno sie nie odzywalam. Za trzy tygodnie przeprowadzam sie z dziecmi do meza do Irlandii. Pomalu zaczynam sie stresowac. Ale klamka juz zapadla na odleglosc nie dam rady zyc, maz rowniez.
Dzieci rosna jak na drozdzach. Kamila sie zrobila zlosnica i nerwuska, w dzien nie odstepuje mnie na krok.
Lilus sprobuj nauczyc samodzielnego zasypiania. Kamila zasypia sama od urodzenia(wyjatki to choroba, czasem gorszy dzien). Ustalilam rytm wieczorny i caly czas jest taki sam. Kolacja, kapiel, butelka, i klade ja do lozeczka daje jaski i misia(mis jest potrzebny jej od dwoch miesiecy). Wlaczam plyte z kolysankami daje buziaka i wychodze z pokoju. Czasem wola to ja klade spowrotem chwile poglaszcze, wyxhodze i zasypia.
 
Niasio po tabletkach @cykl moze byc rozlegulowany jak nie masz pewnosci zrob test. Ja po cc po ok 6 tyg nie regularnie.
Jachu witaj powodzenia w nowym kraju
 
Juchu japamietamCię :) dobrze,że taka decyzja zapadła z wyjazdem.Zmiana wielkaw życiu,alebędzie lepiej jak rodzina będzie w komplecie,gorzej by było jakby mążnie widział przeszkody w takim życiu osobno a takbędziecie razem.


Czarna najlpeszegodlanajmłodszej pociechy Milanka :-)


Ja dostałam@ w ten dzień co pisałam,żejej nie ma,co nie zmienia faktu,że do gin i takmuszę się umówić,bo po porodzie wstyd się przyznać,ale nie byłam jeszcze...
 
Nas nie było z okazji święta więc dziś składam życzonka :)
Sto lat dla Ninki z okazji drugich urodzin :* zdrówka, szczęścia i pomyślności :tak::-)


dla Milana dzień później bo wcześniej nie było nas w domu a są jeszcze zadupia bez internetu w naszym kraju ;) zdrówka i wszystkiego co najlepsze :tak: sto lat!! :*
 
Hej dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie mój poprzedni nick to kobietka: )przyznaję bez bicia, że odbilam się od forum rzadko wchodzę ostatnio podczytuje i piszę raczej rzadko.
U nas wszystko w porządku Wiktorek ma już 10 miesięcy ostatnio przechodził trzydniowke goraczkowal i wyszedł mu ząbek razem ma trzy ząbki, rośnie w oczach.
Ja też czuję się dobrze, pozdrawiam Was serdecznie.
 
reklama
Do góry