reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści z porodówki...

reklama
Kreatorka, gratulacje! Ale duża dziewczynka :-)

Amos, w końcu jakiś chłopak się urodził :-) gratuluję!

Życzę zdrówka dla Wszystkich Malenstw i mam :-)
 
Dziewczny sorki ze tylko o sobie ale mala absorbuje caly moj czas- uczymy sie siebie;)

Do szpitala pojechalismy w poniedzialek przed 7 ze skutczami co 5-7 min. Przyjeli mnie na porodowke. Na poczatku ok, szybko akcja szla, przy 8 cm przebili mi pecherz. Potem pelne rozwarcie, ale ja jakos nie umialam przec. Jak juz sie z polozna dogadalam to nie mialam sil.. podali oxy, malej spadlo tetno, na sale wpadl drugi lekarz, kazal zapomniec o ochronie krocza i rozkazal urodzic na nadxhodzacym skurczu. Podali mi tlen, lekarka ja ze mna wypchnela. Urodzilam o 15:25. Alusia po porodzie wazyla 3420 (teraz spadla 200), 52 cm, 10 pkt! Jest piekna;)) uczymy sie karmic, nie jest latwo, ale kocham ja szalenie;))

Nie wiem kiedy was nadrobie..

Gratulacje dla nowych mamus;** i powodzenia tym jeszcze w dwupaku!
 
reklama
Do góry