reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiktor. Kłopoty ze spaniem

Sylwia6047

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Grudzień 2019
Postów
16
Cześć dziewczyny . Mój 6,5 miesięczny synek od urodzenia chodził późno spać. Ostatnio zasypia 23-24 :( gdy już zaśnie budzi sie co godz , czasami co dwie. To moje 3 dziecko więc jestem doświadczoną mama ale nie potrafię zrozumieć swojego dziecka . Synek mało śpi również w dzień. Czy któraś z mam posiada również takie nie śpiące dzieciątko? Czyżby nie odróżnial dnia od nocy?
 
reklama
Budzi się również co godz lub dwie w nocy. Jak był noworodkiem budził się co 3 godz. Mam wrażenie że jak by mógł to by w ogóle nie spał.
 
Budzi się również co godz lub dwie w nocy. Jak był noworodkiem budził się co 3 godz. Mam wrażenie że jak by mógł to by w ogóle nie spał.
Ja mam podobne dziecko do Twojego. Moja ma 16 miesięcy i nie przespalysmy jeszcze ani jednej nocy. W dzień śpi raz A nocami się przebudza wierci kręci. I nie ważne czy jej coś dolega czy nie i tak nie śpi. Ja też mówiłam że jakby nie musiała to by nie spała.
 
Ja mam podobne dziecko do Twojego. Moja ma 16 miesięcy i nie przespalysmy jeszcze ani jednej nocy. W dzień śpi raz A nocami się przebudza wierci kręci. I nie ważne czy jej coś dolega czy nie i tak nie śpi. Ja też mówiłam że jakby nie musiała to by nie spała.
To mnie trochę pocieszylas :) że nie jestem sama. U mnie Wiktor śpi również mało w dzień. 3 razy po pol godz . Jedynie w wózku na dworzu pospi. Wczorajszej nocy poszedł spać o 24:30 I spał do 7 z 2 pobudkami. Potrafi isc spac o 22 ( to najwczesniej) i budzic sie co godzine. Karmie piersia . Myślę żeby przejść na mm tylko że już raz próbowałam i mały nie chce butli. Oprócz jego mam jeszcze 8 latke i 3 latka w domu. Myślałam że już nic nie jest mnie w stanie zaskoczyć po 2 dzieci A jednak😭
 
To mnie trochę pocieszylas :) że nie jestem sama. U mnie Wiktor śpi również mało w dzień. 3 razy po pol godz . Jedynie w wózku na dworzu pospi. Wczorajszej nocy poszedł spać o 24:30 I spał do 7 z 2 pobudkami. Potrafi isc spac o 22 ( to najwczesniej) i budzic sie co godzine. Karmie piersia . Myślę żeby przejść na mm tylko że już raz próbowałam i mały nie chce butli. Oprócz jego mam jeszcze 8 latke i 3 latka w domu. Myślałam że już nic nie jest mnie w stanie zaskoczyć po 2 dzieci A jednak😭
U mnie do tej pory nie tknie mm. Próbowałam różne rodzaje. I na jej sen nie ma wpływu jedzenie czy nie jedzenie w nocy. Ja całkiem odstawiam od piersi ale to też nie pomaga. Taki typ poprostu.
 
Czasami trafiają się takie dzieci... moja córka za tydzień kończy dwa lata i nie przespała ani jednej nocy. wlasciwie jeżeli jest dobra noc to budzi się 5 razy ale bywa ze i 15 lub ze nie spi np. 2 godziny w nocy...
 
Mój synek też chyba będzie z takich dzieci. Jest jeszcze maly wiec wszystko się może zmienić ale jak na razie jest jak jest.
 
reklama
Czasami trafiają się takie dzieci... moja córka za tydzień kończy dwa lata i nie przespała ani jednej nocy. wlasciwie jeżeli jest dobra noc to budzi się 5 razy ale bywa ze i 15 lub ze nie spi np. 2 godziny w nocy...
A o której córka chodzi spać? U nas jest z tym problem . Od urodzenia synek chodził spać bardzo późno. Wczoraj o 23:30 , przedwczoraj o 24:30. Próbowałam chyba wszystkiego żeby położyć go o normalnej porze spać. Dla mnie by było super żeby zasnął chociaż o 22. Nic nie działa . Wypróbowałam chyba już wszystkie możliwe sposoby
 
Do góry