reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiktor. Kłopoty ze spaniem

Ona zasypia koło 21 a wstaje zwykle przed 6. przed rokiem potrafiła zasnąc dopiero o 1 w nocy i obudzic się po 15 min 😂 Jakos jak skończyła 1,5 roku się polepszyło bo i w dzień śpi 1 godz czasem nawet 1,5 godz (oczywiście z pobudkami) ale wcześniej słała po 15 min dwa razy dziennie...
 
reklama
Ona zasypia koło 21 a wstaje zwykle przed 6. przed rokiem potrafiła zasnąc dopiero o 1 w nocy i obudzic się po 15 min 😂 Jakos jak skończyła 1,5 roku się polepszyło bo i w dzień śpi 1 godz czasem nawet 1,5 godz (oczywiście z pobudkami) ale wcześniej słała po 15 min dwa razy dziennie...
Ja planuje oddać synka jak będzie miał 1,5 roku do żłobka więc to się musi zmienić.
Ona zasypia koło 21 a wstaje zwykle przed 6. przed rokiem potrafiła zasnąc dopiero o 1 w nocy i obudzic się po 15 min 😂 Jakos jak skończyła 1,5 roku się polepszyło bo i w dzień śpi 1 godz czasem nawet 1,5 godz (oczywiście z pobudkami) ale wcześniej słała po 15 min dwa razy dziennie...
Chyba pozostaje mi tylko przeczekać. Zamierzam oddać synka do żłobka jak będzie miał 1,5 roku to musi się jakoś uregulować. Troszkę mi lepiej bo jednak nie tylko moje dziecko takie nie śpiące. Wśród moich znajomych wszystkie dzieci takie śpiące grzeczne aniołki a jak jest na prawdę nie wiadomo .
 
Moja córka kończy 8 miesięcy, od września nie przespała w nocy dłużej niż 3 h ciągiem, najczęściej wybudza się co 2 h na jedzenie , w dzien je dużo, 3-4 butelki plus juz ma rozszerzona dietę, poza tym prawie codziennie budzi się ok 3 i chce się bawić , znaczy ta godzina się przesuwa bo czasami jest 3 czasami 4:30 , jest po prostu wyspana. Karmie mm od początku, wiec tu chyba nie ma zasady, ze po mleku modyfikowanym dziecko lepiej śpi 🤣🤣Idzie zwariować. Jestem u kresu wytrzymania :( w dzien w wózku potrafila spac dłużej , ale od jakiegoś miesiącama przeważnie turbo drzemki po 30-20 min 🤯 nie wiem czy to regres snu czy taki urok dziecka. Ale mam do Was pytanie wlansie odnośnie tych drzemek. Ile macie w dzien i jak długie? Po moich spostrzeżeniach wynika ze im gorzej śpi w dzien tym jeszcze gorzej w nocy. Mamy taka sama rutynę, chodzi spac wieczorem ZAWSZE o takiej samej porze. Juz prawie nie robię nic tylko układam dzien tak żeby już nie zaburzać jej dnia , żeby byla
Kąpiel o 18 potem kolacja i spanie. Jestem wykończona.
 
Cześć dziewczyny . Mój 6,5 miesięczny synek od urodzenia chodził późno spać. Ostatnio zasypia 23-24 :( gdy już zaśnie budzi sie co godz , czasami co dwie. To moje 3 dziecko więc jestem doświadczoną mama ale nie potrafię zrozumieć swojego dziecka . Synek mało śpi również w dzień. Czy któraś z mam posiada również takie nie śpiące dzieciątko? Czyżby nie odróżnial dnia od nocy?
Moj synek od urodzenia nie wie co to drzemka w dzien. Nie ma czegoś takiego ze zasypia w moich ramionach czy jest tak zmęczony ze pada. Bardzo mnie to martwi, trzeba się nieźle na gimnastykować żeby zasnal. Nie wiem gdzie szukać pomocy, dziecko się bardzo męczy, jest przy tym okropny krzyk.
 
reklama
Czasami trafiają się takie dzieci... moja córka za tydzień kończy dwa lata i nie przespała ani jednej nocy. wlasciwie jeżeli jest dobra noc to budzi się 5 razy ale bywa ze i 15 lub ze nie spi np. 2 godziny w nocy...
Moj syn dokładnie tak samo! Budzi się co chwila, a jak przyśnie to trzeba go bujac, śpiewać.. I zawsze budzi się na 2 godziny aktywmosci
 
Do góry