reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam wszystkich :)

reklama
Pat konczy dzis 5 miesiecy :tak: HURRA!!!

:-D falbala1 mam nadzieje ze dzieciaczki beda sie swietnie dogadywac no i jak trzeba to tez i troche tluc. Ja z bratem bardzo sie bilismy :-p. W kazdym razie mysle ze Maya zawsze bedzie dogryzac Patrykowi, bo urodzila sie 7 godzin i 48 minut wczesniej. A z tego co wiem to wszystkie dzieci a przede wszystkim blizniaki jak sie przedstawiaja, szczegolnie jak sa male i starszy znaczy lepszy, to nawet 3 minuty robia wielka roznice :-D

A co do psa to dokladnie tak jak mowisz. Tequila potrafi zjesc, tak wiec biedne koty chodza glodne bo im non stop z misek pojada. Tego psa poprostu nie mozna nasycic. Swietny odkurzacz... wszystko wchlonie.
 
WITAM Wszystkie Mamuśki!

Tak jak i Wy jestem mamusią z sierpniową:) Tak jak widać jestem ze Skoczowa (dla tych którzzy nie wiedzą gdzie to jest , tlumacze ze to małe miasto w woj. śląskim, niedalko granicy Czeskiej)
20 sierpnia urodził się mój kochany synuś, któremu daliśmy na imię Filipek:) jesli dojdę do tego jak sie obslugiwac fotkami tutaj to umieszę tu jakiej foteczki:)
a co wiecej chcecie wiedziec to pytajcie - odpowiem ;-)
Pozdrówki
 
Aguska, witaj :-)
Przed wrzuceniem zdjecia sprobuj zmniejszyc je :-)
Format 600/800 jest najlepszy i laduje sie szybciutko :-) Z innymi zdjeciami zapraszamy na watek A JA ROSNĘ I ROSNĘ - galeria sierpniowych słoneczek :)))
 
reklama
Do góry