reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam!!!!!!!!!!!

Czesc kobietki!! Witajcie na sierpniowkach, mam nadzieje, ze szybko sie tu zaaklimatyzujecie, zapraszamy na inne watki!!
 
reklama
Czesc mama Emila i synek Jakub...Nasze synusie urodzily sie tego samego dnia :-D:tak:

Witaj mamo Kasiu i coreczko Pati zapraszamy na inne watki dziewczyny.
 
Emila81 My o 22;01 czyli Jakub jest prawie 9 godzin starszy;-) ale Pat ma jeszcze kuzynke tez z tego samego dnia o 14;13. Fajnie ze do nas dolaczacie bo u nas chlopcow troszke malo.
 
witam wszystkie sierpniowe mamusie! ja oficjalnie jestem wrześniówką, ale czuję się też troszkę sierpniówką, ponieważ miałam termin na 20 sierpnia 2006, lecz moja córka zrobiła mi niespodziankę i urodziła się 2 tyg później 03.09.2006 w ostanim dniu 42 tyg.:szok::-D
Jak byłam w ciąży czasem Was podglądałam bez ujawniania się. Dopiero niedawno dołączyłam do wrześniówek, ale do Was też często zaglądam:zawstydzona/y:. Z wrześniówkami łączy mnie data urodzenia córki, a z Wami to, że w tym samym czasie byłyśmy w ciąży i "razem" przechodziłyśmy przez jej etapy:-):-)
Ja byłam przygotowana na to, że urodzę w sierpniu. Ostatni okres przed ciążą miałam coś ok połowy listopada, czyli w ciąży byłam od końca listopada-pocz. grudnia 2005.
Widocznie jest mi dane poznać i sierpniówki i wrześniówki:-D, jeżeli oczywiście Wy nie macie nic przeciwko temu, że czasami do Was zaglądne;-)???

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry