reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Dzień dobry :-)
No to mnie pocieszyłyście, Kamilowi jakoś się udało tym razem. Ale za tydzień dostanie rozpiskę co o której. No i ocvzywiście nie wiem cvzy Natalia łaskawie zjadłaby mleko modyfikowane, bo jak je postawiłam na szafce tak sobie stało dalej ;-)

Ja też się dziś wyspałam, Natalia obudziła się tradycyjnie dwa razy, ale ona zjada i idzie spać, więc luz.
Jazz - gratuluję!!
 
reklama
witam,

a my sie wczoraj poklocilismy... nie zdazylam zasnac, a obudzila sie Toska (czemu zawsze w takim momencie sie budzi?). popila i spala dalej, ale u nas - jestem okrutnie polamana. poza tym nastroj mam beznadziejnie beznadziejny. i mase zmartwien na glowie, e tam szkoda gadac...

dobrze, ze pogoda ladna i slonko swieci
 
Witajcie!

Ja już chyba tradycyjnie nie mam internetu od 2 dni ... tradycyjnie połączyłam się przez komórę, żeby zajrzeć na BB ... pomału wymiękam ... TPSA zaczyna działać na mnie jak płachta na byka :-(
 
Vertigo, współczuję, mam nadzieję, że szybko kłopoty się skończą. Ja jakoś miałam gorszy moment przez ubiegły tydzień i kawałek tego, ale póki cpo, odpukać, jest lepiej. Oby u Ciebie też się zaraz poprawiło.
 
dziewczyny, chyba jakies przesilenie jesienne, bo humorki ogolnie nie najlepsze... ;-)

moje zycie jest calkowicie zdomonowane przez net... juz nawet torty zamawiam mailem... :dull:
nie wiecie jaka srednice w przyblizeniu na tort kilogramowy????
 
Fajne.
Ja niedawno na imprezie dla dzieci jadłam pyszny tort w kształcie lalki barbie, to była impreza pewnej pięcioletniej dziewczynki. Tort wyglądał na niezjadliwy,a był pyszny.
 
reklama
Witam
Vertigo łączę sie z Tobą w dole:sad:, wyć mi się chce, pokłóciłam sie wczoraj z mamą, nie miałam cierpliwości do Dawidka po czym ryczałam w łazience w nocy, nie wyspałam się (bo ze spuchniętymi oczami trudno zasnąć) no i tyle A w ogóle widziałam Twojego nicka. Zrobili w Wawie taki bar: Vertigo i tak sobie pomyślałam ze tam sie zapodziała Twoja nazwa :-)

Magdusiek Twój facet jest jak najbardziej normalny - mój by zachował się identycznie i jak małż Jazz jeszcze by się cieszył że ma spokój;-)

Luszka ciesze sie że juz wsjo w pariadkie z Tobą :-)
 
Do góry