reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

witam!!

kika77

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
mam 28 lat i jestem z Wojkowic.
mam termin na 9 października. jestem już mamą 8 letniego Dawidka. chciałabym teraz córeczkę ale najważniejsze aby dzidzia była zdrowa.
piszcie październikowe mamy>>> pogadamy sobie troszkę o 9 miesiącach :)

reklama

kika77

Rozwiązania
0

cze!! lekarka powiedziała że też na 7 października ale dokładnie powie mi na usg 12 lutego.
mnie też boli brzuszek jak na okres ale mam brać wtedy no-spę. dostałam skierowanie na badania ogólne i przepisała mi Duphaston bo prawie 3 lata temu poroniłam i tak asekuracyjnie mi dała. bardzo mnie mdli na zapach mięsa pod każdą postacią, a zapach kawy mnie dobija:) dobrze że nie pijam na codzięń :p :-* ::)

AgaMP

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witam przyszłe październikowe MAMY! Ja wczoraj dowiedziałam się, że będziemy mieli kolejnego dzidziusia. Była trochę zaskoczona, bo mój pierwszy bobasek skończył tydzień temu 5 miesięcy, a my planowaliśmy za jakieś pół roku spróbować sie starac o następne maleństwo, ale wyszło inaczej i bardzo się cieszę. Trudno będzie wyznaczyć termin przyjścia na świat naszego dzidziusia, ale myśle, że ma ok 3 tygodni, więc pewnie w październiuku go lub ją zobaczymy. Ja narazie czuję się dobrze, mam lepszy apetyt, ale żadnych mdłości czy zawrotów głowy (w pierwszej ciąży było podobnie, w ogóle nie odczuwałam, że jestem w ciąży). Serdecznie was pozdrawiam i czekam na wiadomości co sie u was dzieje. Pa :)

kika77

Rozwiązania
0
cześć
byłam dzisiaj na usg
nie widać jeszcze bijącego serduszka ale za to widać ładny pęcherzyk na 2cm. wg usg termin na 6 październik więc tak mniej więcej jak przypuszczałam. co do samopoczucia to piersi bolą, jest mi ciągle niedobrze i chce mi się spać. w poniedziałek na badania ogólne.a co tam u Was ?? wiecie już co i jak??

Rozwiązania
0
witam pazdziernikowe mamy:) w tym tez ja:) fajnie bedzie z wami czasami poklikac:) i poopowiadac o brzuszku:) i malenstwie:)
jestem juz szczesliwa mama 5 letniego szymcia:)
pozdrawiam i do napisania:)

Doxa

Rozwiązania
0
Witam wszystkie szczęśliwe "przyszłe" mamy. Jakieś 8 miesięcy temu miałam zabieg wyłyżeczkowania w 10 tygodniu ciąży - puste jajo. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko w porządku. Jeszcze nie byłam u lekarza, ale wg moich kalkulacji termin wypada ok. 10 października. W poprzedniej ciąży poszłam do lekarza na przełomie 6 i 7 tygodnia i lekarka stwierdziła, że za wcześnie do niej przyszłam, więc teraz pójdę w 8 tygodniu, czyli ciągu najbliższych dni  :) Pozdrawiam wszystkich! Trzymajcie za mnie kciuki!

AgaMP

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Witaj Doxa! Mam nadzieję, że wszystko tym razem szczęśliwie się u Ciebie potoczy. Trzymam kciuki:)

Doxa

Rozwiązania
0
Wiesz Aneczka, ja też mam mdłości :( Już chyba wolałabym wymiotować, przynajmniej by mi ulżyło, a tak tylko mnie muli :( :( Zjedzenie czegoś kwaśniego / chłodnego pomaga na jakieś 1-2h. A Ty jak sobie radzisz?

reklama

Doxa

Rozwiązania
0
AgaMP pisze:
Witaj Doxa! Mam nadzieję, że wszystko tym razem szczęśliwie się u Ciebie potoczy. Trzymam kciuki:)
Dzięki AgaMP za wsparcie, ja też mam nadzieję, najgorsze jest to że jeszcze nie wybrałam sobie lekarza (Warszawa)!

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Natii91 Witam może ktoś powiedziec czy to jest ciąża wczoraj wykonałam test z krwi i było 0.5 czy to ciąża czy nie i kiedy powinnam powtorzy Ciąża, poród, połóg 9
Marusia621 Witam córka ma 7miesiecy Styczniowe mamy 2020 2
Nesia 81 Witam co o tym sądzicie ciąża czy też nie??!! Potrzebuję porady 29
S Witam czy beta hcg jest prawidłowa? Potrzebuję porady 6
A Witam Czerwcowe mamy 2020 3
Arluś Witam was kochane dołączam do grupy dwa pozytywne testy i trochę obaw.. Czerwcowe mamy 2020 7
B Witam Potrzebuję porady 0
Patrycja0x Witam Potrzebuję porady 16
M Witam, kiedy mogło dojść do zapłodnienia? Umie ktoś to obliczyć? Pomoc? Potrzebuję porady 2
A Witam Ciąża, poród, połóg 407
M Witam Zwierzenia 2
A Witam potrzebuję porady Ciąża, poród, połóg 4
U Witam, kiedy mogło dojść do zapłodnienia? Umie ktoś to obliczyć? Pomoc? Potrzebuję porady 7
B Witam robila. Test ckearblue tigital 1 i pozioma kreska gruba a pionowa tak jakby otoczka jak to ma? Gratulacje 20
Lili889 Witam Grudniowe mamy 2018 8
Lili889 Witam mamuśki Grudniowe mamy 2018 3
D Witam - ponowne pytanie o wage niemowlaka Dzieci urodzone w 2017 roku 9
natala95 Witam Olsztyn 21
JoAnnA250694 Witam dziewczyny mam pytanie Potrzebuję porady 5
aniaopapon Witam wszystkich Czerwcowe mamy 2018 1
P Witam Marcowe mamy 2018 1
S witam Potrzebuję porady 4
C Witam Potrzebuję porady 3
J Witam, potrzebuję porady :) Potrzebuję porady 14
N Witam Łódzkie mamusie! Ogłoszenia - Łódź 0
natala95 Witam Młodziutkie mamy 46
AnScarlett Kłodzko witam :) Dolny Śląsk 3
M witam Staramy się 8
salik_agnieszka Witam Dzieci urodzone w styczniu 2017 2
A Witam Staramy się 27
R Witam szukam dobrej szkoły podstawowej. Kielce i okolice 0
M WITAM po poronieniu ??? Potrzebuję porady 1
M WITAM po poronieniu ??? Potrzebuję porady 10
O witam ;) Potrzebuję porady 4
S Witam czy sa tutaj jakies mamuśki mieszkające w Wiedniu? Potrzebuję porady 0
R witam jestem tu nowa i potrzebuje pomocy Potrzebuję porady 3
I witam Potrzebuję porady 0
M Witam Potrzebuję porady 3
M witam !!! PROSZĘ O POMOC :( Potrzebuję porady 3
A Witam!!!! Potrzebuję porady 4
M Witam!!! Mój brat ze swoją narzeczoną dzisiaj stracili dziecko !!! Nie wiem co robić by Go pocieszyć !!! :c Potrzebuję porady 4
I witam przyszłe kwietniowe mamy Dzieci urodzone w kwietniu 2014 0
emi2989 Witam Wszystkie Mamusie z UK. Czy sa tu jakies mamy z Suffolk? X Mamy z UK 0
N Witam, potrzebuje Waszej pomocy Ciąża, poród, połóg 8
D Witam Archwium mam bliźniąt i trojaczków i... 0
Dr Monika Karpińska Witam Forum pediatryczne 0
M Witam. Porady prawnika 2
K Witam i proponuje Wrocław 8
CZARNA1978 witam Porady położnej 1
A witam wszystkie polskie mamy we wloszech i prosze o pomoc Mamy z Włoch 1