reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

błagam niech to nie będzie prawda z tymi mdłośicami ;)
ja nie mam a czekam na Michasie a tutaj może mokołaj wyskoczyc ;) przez brak tych mdłości;)
 
reklama
Fasolkaa, spokojnie jeszcze wszystko przed Tobą :laugh: Mi młdłości zaczęły się w 7 tygodniu.
 
Fasolka! Szkoda,że nie mamy mdłości ;) Bo ja tak sobie marzę o dziewczynce, a nic mnie nie mdli ::) Za to mam dobry apetetyt. Ostatni zjadłam sama 2 puszki tuńczyka - co mi się nie zdarza ;D Było pyyyyyycha :p
 
Cześć Dziewczyny! A jezeli mdłosci pojawiają sie wieczorem a rano sporadycznie to jest znak na dziewczynke, haha? Bo jak byłam w ciąży z Maciusiem to tylko rano mnie mdliło, a potem było ok, a teraz kolacji nie mogę zjeść i w ogóle zglądać do lodówki bo mnie mdli. Jak sobie pomyślę o jakiejś wędlinie, to uuuuuuuu, nie za dobrze ze mną. Za to do południa mam chęć na słodycze, no i wczoraj wcięłam prawie całą czekoladę (mąż jak wrócił z pracy to był nieco zaskoczony, że zostały tylko 4 kostki, haha). A jak u was z apetytem na różne rzeczy (kwaśne, słodkie)?. Tuńczyka gratuluję!!!Pewnie był naprawdę smaczny:). Pozdrawiam
 
Mi raczej wszystko smakuje i ostatnio lubie sobie zjeść trochę więcej ;D Na razie sprynie się maskuję. Wczoraj np. zapytałam męża czy nie ma smaczka na gofry - tak naprawdę to ja miałam ochotę ;D I o 21.00 robilam te pysznośći. Lubię sobie sprawiać takie przyjemności, a mąż jest wniebowzięty, bo co chwilę wymyślam coś nowego:-)
 
Witajcie!!!!! Nazywam się Kasia i mam 31 lat.Podobnie jak wy mam termin na pażdziernik i bardzo się cieszę . Mam już 12 letnią córeczkę i długo czekałam na małego bobaska. Pozdrawiam!!!!
 
Jestem tu stosunkowo nowa ale sporo się już naczytałam. Po piersze jestem szczęśliwą mamą córci (3latka) i synka (1roczek) -w żadnej z ciąż nie wymiotowałam! Więc chyba nie ma reguły.Jedyną oznaką która u mnie się sprawdziła był kształt brzuszka -przy córci byłam okrągła jak beczułka a z synkiem cała kuleczka była z przodu (podobno z tyłu nie widać było że jestem w ciąży).
Sama teraz nie wiem czy nie przywitamy kolejnego maleństwa... Coś ten cykl mi się wydłużył... Na trzy testy jeden wyszedł pozytywnie. Poza tym mam plamienia jakby @ tyle że mało i jakby inaczej.Poza tym temp.ciała niska,żadnych oznak typu tkliwość piersi (a poprzednio po tym właśnie poznawałam że coś się we mnie zmienia). To już 6tydz. od ostatniej @. Byłam u Pani gin. ale nie powiedziała ani tak ani nie. Może któraś z was miała podobnie, może na jakieś inne oznaki za wcześnie? Za tydzień mam wizytę już u mojej Pani gi. i może coś mi powie ale strasznie się denerwuję bo z cierpliwością to u mnie chyba nie najlepiej... Pozdrawiam!!!
 
Mika,ja jak bylam w pierwszej ciazy to powiedzmy ,ze podobnie mialam.Bo bylam w ciazy a okres dostalam-naszczescie dzieciatko to znioslo dzielnie.Nastepnego miesiaca juz okresu nie mialam i dopiero w tedy zorientowalismy sie ,ze jestm w ciazy :laugh:.
 
Widzę, że nikt nie chce się podzielić ze mną swoimi radościami z poczęcia małego bobaska. A szkoda bo to taki piękny temat
 
reklama
To pewnie dlatego,ze jeszcze niewiele was tu jest.W lipcoweczkach tez tak bylo na poczatku...a teraz...jak przekupki na targu ;D.Bardzo wesolo tam mamy.Zycze aby tutaj rowniez zycie sie ruszylo ;)
gratulacje205m.jpg
 
Do góry