reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

dzień dobry
ja wstałam własnie, rany, jak się msiedzi do niemal 2:00 to sie rano słabno wstaje ;-)
Doxa - tak mi się cielo zrobiło. Tylko,z e ona tam chyba "gra" chłopczyka :-)
 
reklama
Hej :-)

Bardzo dziękujemy wszystkim za życzenia urodzinowe dla Natalki :-):-):-):-)

Magdusiek ale fajnie, może Natalka aktorką zostanie:tak:. Też muszę obejrzeć ten odcinek
Kaszu ale Laurka wyrosła, śliczna dziewczynka :-)
Mała Zuzia cudna. I jaka zdolna :-) słoneczko piękne

A u nas znów choróbska Natalka od ponad tygodnia kaszle. Już 2 razy zaliczyliśmy przychodnie i na szczęście w płucach nic nie ma. brała deflegmin ale cały czas ten kaszel był i w dodatku od piątku przez to wymiotuje wieczorem. Najczęściej jest tak że zasypia, kaszle przez sen później sie przez to budzi z płaczem bo nie może odkrztusić i wymiotuje właśnie. Wczoraj u lekarza okazało sie jeszcze że ma zapalenie gardła. Mam nadzieję że to minie w końcu. W piątek mamy kontrolę.
A ja dostałam @ więc też nie teges :wściekła/y:
 
dzień dobry!
dziękuję w imieniu Zuzi.
A słoneczko jak zaczęła rysować to mi się łza w oku zakręciła! To było jej pierwsze słoneczko a teraz już takie śliczne nie wychodzą, ale uważam że i tak ładnie jak na dwulatka. Jak rysuje to zaczyna od "kółko", "buzia", "noś", "oko"(których rysuje chyba z dziesięć ;-)) i później są promyki które pokazuje mruganiem oczu bo nie umie powiedzieć. No ten talent to ma po tatusiu, muszę sie do naszej mądrej baby uśmiechnąć to może ją zabierze ze sobą na zajęcia. ;-)

Moje dziecko znów wczoraj się zbuntowało i nie poszła spać w dzień i na dodatek usnęła dopiero po 21!
Kupiliśmy wczoraj nareszcie czapeczkę na teraz. Uwierzcie mi że w tym naszym mieście nic ładnego dla dzieci nie ma. Dlatego allegro czasem to moje wybawienie.
Luszka współczuje i choróbska NAtalki i @ (ja dostałam tydzień przed Zuzi roczkiem dopiero:-)). A dla Natulki zdrówka jak najwięcej.
magdusiek kurcze ale miło pewnie tak zobaczyć swoje maleństwo co? :happy:musze koniecznie to obejrzeć!
a ja nadal nie wiem co kupić mojemu dziecku na urodzinki... :-( Już wiem, ze od teściów i chrzestnego (bo to takie dziecko! ehh...) dostanie kubusia śpiewającego, tańczącego itp...
 
Zaczęłam porzadkowac szafę Natalki. Nadal gubi spodnie na 18 miesięcy... matko, chyba je wszystkei sprzedam bo bez sensu leżą, a na dłuygość już są przykrótkie, nibuy Natalia ma kozaczki, ale tak czy siak nie będzie chodziła z taka bułą w pasie.
Ale za to ejdne w końcu przestały ejj spadać :-)
I mam takie piekne śliwkowe, akurat na teraz i cholerka, w pasie za szerokie.... az mi żal, bo kolor rewelacyjny i fason fajny, bojówkowy, kurcze...
 
Mała - nei bardzo. Natalce spadają z tyłka od dawna i niby mogła je nosić wywinięte zimą, ale jej spadały, teraz nadal jej spadają. Bez sensu. Jak mają znów leżeć w szafie pół roku ( ja je mam od zeszłej jesieni) a finalnie okaże się, ze za krótkie jak już kiedyś Natalia do nich w pasie dorośnie to wiesz, olać. A część jest ocieplana, fajne zimowe porteczki. Reszta sztruksy, też fajne, przynajmniej jakieś dziecko skorzysta.
 
reklama
Magdusiek, Mała no właśnie, szybko...:-( Po Natalce tez szybko @ przyszła wiec teraz miałam nadzieję ze będzie później... Czytałam gdzieś że @ długo nie przychodzi jak się często karmi i przerwy nie są dłuższe niż 5-6 godz a ja przecież w nocy karmię tylko raz ok 24-2 a później dopiero 7-8.
Najlepsze jest to że jestem umówiona jutro na przegląd i znów nie pójdę....
Magdusiek Natalka też najczęściej ma spodnie za szerokie w pasie ale ostatnio udało mi się kupić jej takie ze ściąganą gumą (tak jak mają niektóre ciążowe) Myślę że można gdzieś taką gumę z dziurkami nabyć i wciągnąć to będzie ok....
 
Do góry