reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

jej te jej oczka! magdusiek ja nie wiem jak ten KAmil ją za 15 lat z domu wypuści... ;-)
Fotka z liściem śliczna i właśnie te oczka zza niego.
a my wczoraj spędziliśmy bardzo miłe popołudnie i wieczór z moją siostrą i Natlką. przywizołam ich po pracy i zabalowały u nas do wieczora. Było superowo! Dziewczynki pięknie się bawiły. A Natalka jak zwykle zachwycona Zuzi deską sedesową więc wołałą "si" non stop. :-D Za to Zuzia zaliczyła zmianę majteczek 3 razy! :-(
 
reklama
Witajcie!
Luszka współczuję tak szybkiej miesiączki! Może faktycznie jest coś w tych przerwach między karmieniami.

Magdusiek cudne zdjęcie Natalki z liściem!!!! Koniecznie odbij je w dużym formacie i do ramki!!

Mała na Zuzię też przyjdzie czas, spokojnie, każde dziecko w swoim czasie.
 
Efunia? zagląda czasem. Ale ona teraz czesciej na kwietniowkach. ;-)Stu latek dla Tymusia!

Wiesz Doxa, Zuzia pięknie robi siusiu na deskę, ale jak się zabawi to siusia w majteczki. A w pieluszce chodzi już tylko na spacerki no i do spania.
 
Dzień dobry
Dla Tymka sto lat!
dla reszty spokojnego dnia.
Przede mną jeszcze zakupy prezentowe od cioci i moich dziadków, chyba dziś pojedziemy, bo impreza w weekend, a w sobotę rano przyjeżdżają rodzice Kamila, więc weekend mam zajety.
Ale bardzo niewyspana jestem.

Dzieki z imieniu Natalki. To zdjęcie chyba faktycznie gdzieś sobie zamieszka na widoku, nam tez się bardzo poodba :-)
 
Czesc dziewczyny,
ale sie stesknilam za wami:-)
juz jestem po wszystkim i melduje sie jako Pani mgr:-):happy::happy::happy: Spelnilo sie moje marzenie, ale takze ulzylo mi, ze juz po wszystkim. Komisja byla bardzo mila i jeszcze na koniec zaproponowali mi podyplomowe, ale narazie chce sobie zrobic przerwe. Oblewanie przelozylam na inny dzien bo po tych emocjach glowa mnie bolala jak diabli i skonczylo sie tylko na szampanie.
Dla wszyskich solenizantów pod moja nieobecnosc zycze STO LAT i tysiac buziakow.
Kurcze umylam okno w duzym pokoju bo nic nie widac bylo a przynajmniej bedzie ladnie na urodziny. No wlasnie tort zamowilam obowiazkowo ze sloniem, zobaczymy czy dadza rade zrobic. A my prezentu jeszcze nie mamy:-p
 
reklama
mgr tusiek wielkie gratulacje!!!!!!!!!!


a co ty studiowałś wogóle??
kochan oblewaj oblewaj bo będziesz odkłądąc jak ja... i do tej pory nie oblałam! :sorry:
 
Do góry