reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Czytam i czytam i widzę, że po kolei wszystkich choroby łapały, jak nie mamy, to dzieciaczki. Okropny był grudzień. Chyba z braku mrozu! Od 2 dni prawdziwa zima przyszła, to może i zdrowie nam dopisze? Tusiekn tak, tak doczytałam, że u Was już w Święta był śnieg i mróz ... zazdroszczę!

Witam!
My po choinkowej imprezie. Było uroczyście i miło. Moja artystka super, choc lekko zawstydzona. Wkleiłam zdjęcia do galeryjki. :-)

My też po pierwszych występach Olinka. Wstydził się bardzo! Było to ewiedentnie duże przeżycie dla niego. Na szczęście na drugi dzień Mikołaj z prezentami zawitał do przedszkola :-) i tutaj ponoć stresu już nie było, pierwszy leciał :-)
A po Jasełkach była Wigilia dla wszystkich, ależ pyszne jedzonko kuchnia przygotowała - ja już wiem czemu Oli w przedszkolu o dokładki prosi, ZAWSZE!
 
reklama
Kasiek jaki śliczny avatarek!!! Pewnie któryś synek go zrobił, tak?

Syla muszę przyznać, że do twarzy Idze z ospą ;-)

Mykam teraz do galeryjki ...
 
No, no ale Natalkowiec miał wakacje! Aż miło popatrzeć!!

A z Nadulki to niezła artystka! Bardzo dzielna! Pewnie przeżywałaś Kasiu jej występ? Ja wzruszyłam się bardzo!
Kasiek fryzurka bomba! Bardzo mi się podoba! A jaki miasz naturalny kolor włosów?

Syla ależ Ci laleczka rośnie! Oj będzie się brat pewnie bił za nią, oj będzie ;-)
A ja ledwo Igę poznałam! Tak nie może być! Apeluję o spotkanie. Z dziećmi dodam! O spotkanie samym mam też apeluję. Czyli od razu o dwa spotkania proszę :-)
Aaaa no i pieska gratuluję, jak rozumiem nowy domownik, tak? W domku mieszka czy na podwórku?
 
doxa jak miło cię widzieć :-)
rzeczywiście mam wrażenie ze na okrąglo chorujemy tzn wszystkie październikówki z przychówkiem. i też sobie myslę, ze to przez te zimy byle jakie. oby do wiosny...

kasiu
własnie widze ze ten syrop na receptę. pozostaje nam chyba zaczekać do jutra, bo nawet nie znam lekarza ktory u nas jeździ z wizytami domowymi.
takie białe łózka z ikei ale dorosłe maja moje siostry . są ładne, choć mi się wydaje ze to musi być odpowiednie wnętrze, bo trochę szpitalnie wygladają w pokoju zwykłym. a to sosnowe podoba mi się szalenie, gdyby nie to ze tymek bardzo chciał mieć takie z elmo kupiłabym mu to właśnie. ale planuję takie dla zośki. poza tym w razie czego można je sobie dowolnie pomalowac i wpasować do pokoju. tymkowi bardzo podobao sie malowanie szafy, podejrzewam, ze teraz malowałby już sam :-)

zajrzałam do galerii. iga wyglada jak sześciolatka. zwłaszcza na tym pierwszym zdjęciu. szok!
 
Doxa - witaj, spotkanie chętnei bardzo, jestem za tymi Twoimi propozycjami, tzn jedno z dziećmi drugie bez.
Nieco przeraża mnie perspektywa jutrzejszego pójścia do pracy, bo we wtorek ruszamy ze zdjęciami, więc jutro będzie sajgooon... ale może to lepiej, zajmę głowe ;-)

Wrzuciłam występ Natalki, dzisiejsze sanki i jakieś zaległości pierniczkowo-halloweenowe
 
Witam!
Magdusiek,ja zawsze chetnie na spotkanie, za 2 tygodnie zaczynam ferie.

Doxa, ja jestem ciemna blondynka. Avatarek to zdjęcie z imprezy urodzinowej ,w takiej formie mi je przesłano.

jutro do pracy...brrrrr....
 
No to witam w nowym oby lepszym roku.

Widzę, ze nie tylko nas choróbska dopadły. Ja byłam w wigilię z Zuzią u lekarza. Strasznie kaszlała i z nosa jej ciekło. Jest już lepiej, obeszło sie póki co bez antybiotyku, ale jutro z nia pójdę jescze do ped. bo syropki się pokończyły. Do przedszkola jescze dzis nie poszła.
 
reklama
;-)Witam,
Ale gwarno, Doxa wieki Cie nie bylo, tylko mi sie w glowie pomiescic nie chce jak Oli sie wyleczyl bez antybiotyku z zapalenia oskrzeli?:szok: Przeciez nie leczone moze doprowadzic do zapalenia pluc. Pewnie medycyne niekonwecjonalna jakas stosujesz?;-)
Syla Iga chyba jest bardzo podobna do ciebie tak? Zdecydowanie wyglada na starsza, sliczna dziewczynka z niej.
Magdusiek Natalce bardzo ladnie w czarnym:tak:a sniegu duzo macie w tej W-wce bo widze sanki w ruch poszly, super.
Nie wiem czy wam mowilam zapisalam sie na prawko bo wstyd sie przyznac nie mam, zwlekalam z tym stanowczo za dlugo, poki co jestem zachwycona prowadzeniem samochodu, nawet mnie snieg nie deprymuje i super sie jezdzi. Ale przypuszczam, ze chwile zwatpienia mnie dopiero czekaja.
Zmykam po kawe popoludniowa.
 
Do góry