reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Witam!
Magduś, nic nie widziałam fajnego , a wczoraj całe popołudnie spędziłam na oglądaniu.
Efunia, u nas jakoś prima aprilis bez echa . był jakby go nie było .
 
reklama
Dzień dobry
u nas tez nie było jakiś zartów...
wczoraj była u mnie przyjaciółka, rany, jaki fajny wieczor spędziłyśmy.
 
Witam,
Bylismy na wycieczce na Slowacji, jestem padnieta a chce jeszcze film ogladnac.
Magdusiek ja mialam takie wrazenie, ze nic nie ma, nic mi nie wpadlo w oko z taka 100% pewnoscia ze to jest super, nie znalazlam tego co chcialam. Nawet te kolekcje letnie sa jakies nijakie, teraz musze kupic jakies butki i czuje, ze kiepsko.
Prawde mowiac zapomnialam o prima aprilis tylko spostrzeglam sie dopiero po jakims artykule.
Efunia cos rzadko tu ostatnio zagladasz:tak:
ide na ten film w koncu
 
tusiekn bo ja tak zrywami ;-)

dziewczyny nie wiem czy widziałyście, ale Frezja urodziła synka niedawno :-)

idę spać, bo padnięta jestem...
 
Witam!
U nas znów choróbsko się zakradło- Nadia obudziła się wczoraj o 23.45 z płczem i wysoka gorączką. Oczywiście ma dziecięca przypadłość zapalenie gardła i migdałki podejrzane. Mamy na wrazie coś antybiotyk. Ja na zwolnieniu.

Magduś, ja sobie zafundowałam popołudnie i wieczór w sobotę z przyjaciółką- trochę po galerii pochodziłyśmy, kawusia itp. też mi super było.:tak:
Mała już całkiem zapomniała o nas i Teddy...a Drzewko to gdzie?????????
 
Witam,
Oj Kasiek zdrowia dla Nadii, taka ladna pogoda a musicie w domu byc zapewne, no ale marcowe powietrze jest bardzo zdradliwe, tu cieplo a za chwile zimno i o przeziebienie latwo.
Kurcze musimy opony zmienic bo jeszcze na zimowkach jezdzimy a kolejki pewnie starszne.
 
dzień dobry

wczoraj nic nie zdążyłam napisać, bo zośka się obudzila. zresztą jakaś zmęczona jestem. chciałabym nareszcie spędzić spokojny weekend. a najlepiej wyjechać gdzieś i spać spać i spać... nawet ksiązki nie mam kiedy doczytać :wściekła/y:

kasiu dziękuję :tak: tymek to kopia taty, tylko oczy i nos ma mój. ale zośka to mała ja :-)

jak przygotowania do świąt? co dobrego robicie? tymek zażądał muffinek, mój mąż sałatki jarzynowej i bigosu... nie wiem zupełnie po co skoro jednego dnia będziemy u moich rodziców, a drugiego u jego...
 
reklama
Witam,
Kasiek mnie oczywiscie chodzilo o pogode marcowa a nie zdawalam sobie sprawy, ze juz kwiecien:rofl2: jakas zakochana jestem.
Efunia co sie dziwic mezowi, smakuje mu twoj bigos:-) Moj tez cos przygaduje, ale jestesmy w takiej sytuacji jak Wy, swieta poza domem.
Ja bede piec mazurki, babki i baby upieklam wlasnie. Mysle jeszcze zrobic koreczki lososiowe z twarozkiem.
Wlasciwie to nie mamy wiosny tylko lato:tak:u mnie w ceiniu 25 st.
 
Do góry