reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

mnie sie gotowce w zamrazace pokonczyly, za duzo mnie nie ma w domu ostatnio...
obiecalam pomieszkac do konca tygodnia, to bedzie chwila na uzupelnienie zapasow... ;-)

zastanawiam sie, czy ja przypadkiem nie jestem porabana... siedze i rozmyslam juz dluzszy czas czy walizke ORAZ recznik kapielowy zamowic w kolorze rozowym czy turkusowym... ;-)
 
reklama
hihi, nowa, inna Teddy - witaj! Ja bym kupiła jedną i drugą ;-) A swoją drogą niesamowite, pamiętam jak mowilas, ze nienawidzisz zakupów, nie znosisz wybierać itd...;-) PIeknie! Mnie się podoba!

Ja wczoraj byłam na chwilę w Factory, Natalia zamarzyła o lodach stamtąd, ale nic nie kupiłyśmy :-( Nawet butów nie było... albo ja się popsułam albo te sklepy, innej opcji nie ma. Jak jeszcze ze dwa razy wyjdę ze sklepu z pustymi rękoma to chyba idę się leczyć.
 
Witam!
Jutro jade do Ikea, ale jak coś spoko, przyjadę oddzielnie na spotkanie. To tylko 100 km.
Teddy, szok!!! róż albo turkus ! nie podobne te kolory do Ciebie , dawnej Uli! ja tez jak Magda brałabym oba! obydwa moje ulubione.
Efunia, zdasz! kiedys w końcu!:-D
 
zapomniałam powiedziec ,że Nadia od wczoraj ma przekute uszy!!! była bardzo dzielna a teraz chodzi bardzo dumna!
 
Magdusiek, leczyc to ja sie powinnam... bo nie ma takiej mozliwosci, zebym wrocila z zakupow z pustymi rekami... z niezakupow tez.... ;-)
...ostatnio wlasnie buty... ale z daleka od popularnych sklepow, bo tam rzeczywiscie jakby tematy sie wyczerpaly...

Kasiu, Nadia teraz musi sie czuc bardzo dorosla... ja sama mialam przeklute uszy w podobnym wieku, potem mi sie paskudzily i zarosly, do dzis nie moge nosic tych zapinek z tylu... pamietam ze chcialam szybko przekluc na nowo, ale dlugo sie goily, chyba z rok, strasznie "cierpialam" ze juz nie mam kolczykow....

recznik zamowilam turkusowy, bo pasuje mi do koloru wlosow, ktory o ile nie jest wyplowialy wyglada tak: http://img340.imageshack.us/img340/4272/kopiapict0013.jpg
wreszcie sie zebralam i zamowilam farbe profesjonalna, ktora robilam pierwszy raz u fryzjera, bo drogeryjny odpowiednik tego lokoru trzyma sie jakies 3 tygodnie...
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry
jak weekend? my juz po gościach, udało mi się jeszcze wykroić trochę czasu i wczoraj pojechałam z Natalią na basen, ale było super! Wkurza mnie juz ten upał, nie wiecie czy to długo jeszcze ma trwać? Upał lubię, ale gdy jestem na wakacjach... a nie w mieście i nie z niemowlakiem, przeciez po tym czymś nie będę go ciągała...
 
dzien dobry... :-)

u nas weekend milutki, probowalam sie opalac, bylismy tez w Wilanowie na spacerze... park jest tak rozkopany, ze zwykla przyzwoitosc nakazywalaby obnizenie ceny biletu, ale gdziez tam...
po meczu mi smutno... zreszta po calych tych mistrzostwach jakos tak nieszczegolnie...

...dzis ide na Shreka z kumpelka (korzystam z wolnosci dopoki Kamil ma urlop), a chlopaki z dziadkiem na basen kolo nas, bo Krystian zobaczyl rure-zjezdzalnie taka jak w kolorado i sie napalil... ja na kryty to srednio, a nawet nie wiem czy sa jakies przyzwoite odkryte baseny w Warszawie...
 
Teddy - ten basen jest naprawdę ok, Natalia chodzi na niego na zajęcia z przedszkola. Chyba, ze piszesz o jakimś innym. A najlepsze, ze teraz nie ma tam tłumów, cisza, spokój, super.

Mnie po mistrzostwach też niespecjalnie choć wczoraj byłam za Hiszpanią. Ale ogólnei mje drużyny poprzegrywały, więc olać...
 
mam na mysli Skalar... na zdjeciach widzialam jednak sporo ludzi, ale niech chlopaki ida na przeszpiegi i zdadza relacje... :-)
mnie sie zawsze woda lepiej kojarzyla z otwarta przestrzenia...
 
reklama
Tak, skalar. BYłysmy m.in. wczoraj, w głównym basenie byłyśmy same na torze, na każdym maksymalnei po 2-3 osoby, w brodziku kilkoro dzieci, w większym brodziku byli dorośli z dziećmi,a le stamtąd szybko uciekłyśmy bo tam jest ciepła woda. Może w weekendy letnie jest mało, szczególnie popołudniami.
Mnie to się woda najlepiej kojarzy z Wyspami Kanaryskimi albo jakimiś greckimi ;-)
 
Do góry