reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Mała - glukoza pyszna nie jest, to fakt. Ja w ciązy z Mateo też nie mogłam leżeć na wznak, na jednym usg mało nie odpadłam, tak mnie przytkał skutecznie.

Jaka z Zuzi fajna pyza!!
Zdjęcia Mateusza stare, teraz jest większy i to sporo! Muszę ściągnąc jakieś nowsze i wkleić.

MIły dzień dziś spędziłam, zaraz pacyfikuję młodego i przygotuję rzeczy na jutro, coś tam awaryjnego wrzucę w bagażnik. Planów mam więcej niz czasu, niestety, a chciałabym cos dla siebei zrobić ;-)

Natalia idzie do pierwszej klasy, jest gotowa, nie mam wątpliwości.
Teddy - trzymam kciuki, zeby wszystko przebiegło po Twojej myśli z tą szkołą i zerówką!
 
reklama
Dzień dobry
marzę o posiadaniu mieszkania w Łodzi! uwielbiam to miasto, czuje się tam świetnie i natychmiast mam więcej energii. chociaż malutką kawalerkę bym chciała ;-)
Sobota - super. Dzieciaki spisały się ok, nawet Mateo w przybytku dziecięcym dał radę mimo ogromnego hałasu. Mogę z nimi jeździć.
Wczoraj byliśmy z Natalią na koncercie Lady Pank - fajnie było. Ramiona mnie trochę bolą, bo trzymałam ją na barana przez część koncertu, ale wyszła zadowolona.
A dzisiaj mnie nosi, coś bym zrobiła tylko nei wiem co. Najchętniej gdzieś bym pojechała....
 
dzien dobry...
Mala, Zuzial bombowy!
slicznie razem wygladacie...

Magdusiek, zazdroszcze wyjazdu... tez bym sie chetnie z mlodym gdzies zabrala, jak na razie zaliczylismy w sobote impreze urodzinowa kolegi i zakupy...
Mlody dostal wykopywany z gliny szkielet Triceratopsa, a ja.... przewygodne Tamarisy... :-D
dzis z mlodym do fryzjera, a jutro ze soba.... wiosna panie sierzancie... :-D
 
Witajcie! wróciłam, wypoczęłam, było przecudnie i polecam wszystkim Bałtyk o tej porze roku, zakochałam się normalnie. Mała jak fajnie, że wróciłaś na forum! Gratuluję! Śliczne jesteście. Ja mam termin na 8 czerwca, ale niestety czeka mnie cesarka, więc pewnie wcześniej trochę urodzę. Ja mam odwrotnie niż ty, cukier górna granica, ciśnienie za wysokie : ))
Doxa, zdrowia wam życzę a strój piracki przy okazji :tak:na razie jesteśmy na etapie zygzaków i innych wyścigówek. Teddy ja też wiosennie masaż twarzy wykonałam, nie ma to jak wiosna : ) Magdusiek ty faktycznie do tej Łodzi częściej musisz :tak: no generalnie widzę że nastroje dobre panują, no i tak trzymać. : )
 
Drzewko - no na mnie Łodź jak balsam działa...
Zazdroszczę Ci tego morza. Musimy się spotkać koniecznie!!!
U mnie na razie ok, cięzkie chwile dopiero się na dobre zaczną, ale damy radę.
 
Dzień dobry!
Jak miło! Wszystkim humory dopisują :-) U nas też lepiej. Oli dzisiaj poszedł do przedszkola, jeszcze trochę słaby, ale nie miałam wyjścia - za to wcześniej go odbiorę! Zajeżdżamy rano do przedszkola, a tam tylko 7 dzieci! Szok!
A ja jutro jadę do Poznania na 3 dni - zawodowo, więc za bardzo nie użyję, no ale odpocznę od szpitalnych domowych warunków.

Teddy miło Cię słyszeć taką radosną!!! Mam nadzieję, że wszystko już OK!
Magdusiek, Drzewko ewidentnie wyjazdy Wam służą.
Magdusiek marzenie już masz, więc już tylko krok od jego realizacji ;-)
Drzewko czemu cesarka? Przez cukrzycę?

Mała witaj, gratuluję maleństwa. No to się tu porobiło ;-) Ależ Zuzia wyrosła, a jaka podobna do Ciebie!
 
Drzewko, widze ze autorzy suwaczkow oszczedzili makabrycznych opisow na koncowke... ;-)
ciesze sie, ze wypoczelas...

Magdusiek, jakiekolwiec ciezkie chwile Was czekaja, na pewno dacie rade!

Doxa, ok jak ok... w ktoras strone musi ruszyc, a ja postanowilam nie miec zadnych oczekiwan... i sypiam w zwiazku z tym calkiem niezle... :-)
 
dzien dobry... :-)

jestem po fryzjerze, po paznokciach... i zupelnie nie wiem dlaczego od razu mi lepiej... ;-)

...po kawie tez juz jestem...

zeby tylko mi sie tak spac nie chcialo... Krystian tez jeszcze sie nie przestawil na czas letni...

dziewczyny, ladny weekend sie zapowiada, moze jakies spotkanie "w terenie"?
 
reklama
Dzień dobry
Ja też się nie przestawiłam, młody też nie bardzo, Natalia to już całkiem nie. Ale mają dziś jakieś występy w przedszkolu, więc jakoś się zebrała i poszła.
Ja nie byłam co prawda u fryzjera, ale widzialam się z moim przyjacielem.
 
Do góry