reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
;D ;D ;D
po suszarce mam strasznie pierzate włosy. Wyglądam jak lew w połączeniu z owczarkiem nizinnym. Nie wiadomo z której strony na mnie patrzeć :-)
 
Czytalyscie na forum wrzesniowym juz sie rodza malenstwa...ale maja wyprzedzenie. U nas tez tak bedzie ze nie ktore z nas juz pod koniec wrzesnia beda rodzic.
 
Shady,
Kosz na pieluszki, jest zwyczajnym koszem na pieluszki, plastikowy, który ma uchwyty, żebyś mogła go przewiesić przez łóżeczko i zaleta nieziemska jest absolutnie szczelny, tzn . zamykany i nie wypełzają z niego zapaszki, co przy dość wonnych kupkach maluszka może okazać się dość wygodne. To wszystko! ;)
 
reklama
oj sloneczko masz slaba pamiec pisalam dzisiaj ze ze Slaska a dokladnie Żory :-) wybaczam , ja tez mam teraz w ciazy cholerna skleroze :D
 
Do góry