reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
Oj, a ja swinia przeczytałam i nawet nie pogratulowałam. Wieśniak ze mnie i ytle.
GRATULACJE WIELKIE I NAPRAWDĘ SZCZERE :-)
 
Magdusiek, no coś Ty. Nie wiesz jakie ja mam wyrzuty, że nie chwalę Waszych dzieciaczków, ale jak już się pojawię to czytam tak szybko, że na końcu nie wiem co mam komu przekazać :-( BARDZO WAS ZA TO PRZEPRASZAM ! Obiecuję sobie, że będę pojawiała się częściej, ale niestety nie wychodzi mi to zupełnie. Wieczorami padam ze zmęczenia razem z Tymiankiem ok. 21 ...
 
Jolik - daj spokój. Ja tow ogóle jak czytam to pamiętam co komu napisac, a pozniej zaczynam pisac i najczęsciej zpaominam.... jełopa.
Wcale Ci się nie dziwię, ze padasz, też najchętniej bym padła, ale u mnie jest o tyle cięzko, ze Natalia pada późno,a Kamil wraca też poźno :-)
 
i jest z czego bo to duży kolejny krok:-) ja jeszcze chyba trochę wydam na pampersy:-D

Większość z Was się uśmieje ale Iga od wczoraj mówi kaka ( co oznacza kaszka), to dla nas poważny krok w dogadaniu się na temat głodu;-)co jest w społeczności bardzo istotne:-D, rozgadane to moje dziecię nie jest, z higieną również na bakier, ale może zarabiać na życie tańcem;-):-D


no dobra teraz już zmykam, pa
 
Syla - u nas kaka to kaczka :-) Bo kaszki to Tymek wogóle nie pamięta :-) Poza tym gada sporo i jak na moje ucho bardzo wyraźnie ... Uwielbiam go słuchać!
Co do sikania to dodam, że np. wczoraj pampers po nocce był suchy :-) ale to się zdażyło po raz pierwszy więc nie ma się czym chwalić :-)

Magdusiek - tylko ta wczesna pora spania trochę mnie przeraża bo mam wrażenie, że życie mi ucieka :-(
 
Jolik- moja koleżanka ściągnea synkowi pampka po trzech suchych nocach. A z córeczką odpuściła i mała do dziś ma na noc zakładaną pieluszkę. Więc wiesz, jak Tymek nie dulczy w nocy to mu sciągnij. Natalia na drzemkę w ciągu dnia nie ma pieluszki, ale na noc jej wkładam, bo pije dużo, czasem i dwa kubki wody. Choć ostatmnio wścieka sie na pieluszkę i sama sobie zdejmuje niezależnie od tego czy ejst 4 czy 6 rano.
 
Tymek pije tylko przed spaniem, w nocy już nie wstaje, ale jeszcze nie mam odwagi zostawiać go na noc bez pieluszki.

Doczytałam, że Olinek śpi juz sam w swoim pokoju. Rewelacja ! U nas raczej długo to jeszcze nie nastąpi. Mały musi mieć nas w zasięgu wzroku :-)
 
No nic ... Magdusiek, Syla - dzięki za miłe pogaduchy. Życzę Wam jutro miłego spotkanka, prosze pozdrówcie ode mnie wszystkich obecnych :-)

DOBRANOC !
 
reklama
No a ja znowu na sam koniec zawitałam do was:-D

Jolik rzeczywiście Tymek z dnia na dzień staje się doroślejszy - tylle postępów!!

Laura na noc musi mieć pieluche, bo nadal wypija mi około 1l herbaty!!:tak:

Nad ranem gdy sie obudzi i zobaczy że ja jeszcze śpię, podchodzi do mnie i gdy nic już nie dają jej głośne pobudki, po prostu siada mi na twarz!!:-D:-D:-DWtedy momentalnie siadam i ją przebieram!

Z mówieniem różnie to bywa...dużo już potrafi, ale chyba jest leniwa - zresztą po co ma dyskutować ze mną skoro praktycznie rozumiemy się bez słów;-)!

Zamiast dzidku - mówi dziadu, oko to koko, włosy to wosiy, babcia to baba, Aga to gaga, jedynie słowo "nie" i "daj" mówi zawsze głośno i wyraźnie!!:-D:tak:

Ja też choć po całym dniu padam, to zwykl;e gdy mała zasypia około 22:00 mam czas dopiero dla siebie, więc kąpię sie i przeważnie nadrabiam zaległości w księgowości, no i siedzę w necie...:tak:

No cóż...skoro zostałam tutaj sama, to też mówię DOBRANOC!!!
 
Do góry