reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Doxa - Oli pewnie zacznie spac, Natalia miała przerwę, a teraz pokłada się o podobnej porze w ciągu dnia, ewidentnie cos tam jej się pozmieniało.
 
reklama
u nas drzemki sa nadal, jeszcze sie mu nie zdarzylo zeby nie spal w dzien odkad jest z nami:-) teraz tylko mu sie przedluzylo spanie i zasypia ok 14.
 
Tusiekn - no to kochana nie wiesz jak to może być ;-) Ja dopiero teraz czuję jak bardzo bylam zmęczona. I jak barzdo się przyzwyczaiłam do braku drzemki, dziś nie wiedziałam co ze sobą zrobić ;-)
 
Noo ale kiedys nasze dzieciaki wyrosna z drzemek. Poki co tyle mamy wolnego co spia;-) Fajnie bylo jak spaly dziciaki 2 razy dziennie, ale teraz sa w takim fajowym wieku.
 
Liczę na to, że Oli zacznie sypiać w dzień, fajna sprawa! Ale nie robię sobie nadziei! On, z przerwami, już od dawna nie sypia. Zdarzało mu się np. kilka dni pod rząd usnąć i znowu nie spał, zdarzało mu się zasypiać co 2-3 dni i znowu nie spał. Nawet nie pamiętam od kiedy to trwa ... Mimo to, uważam że on tych drzemek potrzebuje! Ale na siłę go nie zmuszę przecież. Czasem przyśnie w samochodzie ok. 18-19, ale wtedy śpi max 15 i gdy go wyjmuję budzi się.
 
Dzień dobry
Rano obudziło mnie raxne "wstań, proszę! już", więc cóż było robić... ratuję się kawą z ekspresu, ale dobra...
Prezydencik nie do końca pokrzyżował moje plany, impreza się odbędzie tylko nieco okrojona, w sensie, ze bankietu nie będzie, wiec dziś wieczorem mam wychodne. A Kamil wraca jutro....
 
Witam!!!
Dziekuje bardzo za komplementy pod adresem moich córeczek

Doxa Patrycja urodziła sie z ciemnymi włoskami, jak skończyła roczek to była jasną blondynką a później powoli zaczęły jej włosy ciemnieć.Nie wiem jak to będzie z Julką, od niedawna zauważyłam że nie ma już tak jaśniutkich włosków jak miała latem.Nie wiem czy to brak słońca czy też zaczynaja jej ciemnieć.

Jestem teraz w pracy ale juz za godzinke ide do domu i cały weekend wolny.Planuję troche ogarnąć mieszkanie ale nie wiem czy mi sie to uda.POZDRAWIAM!!!
 
reklama
Witam,
Ale u mnie dzisiaj wieje, a slonce przepiekne.
Doxa ale masz pysznosci:-) Ja juz zjadlam swoje slodkosci na dzisiaj i pozniej ide to spalic na aerobic.
Ciekawe dlaczego inne dziewczyny sie nie odzywaja:baffled:
 
Do góry