reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

reklama
lindsay pisze:
czytałyscie dzisiaj moze wyborcza, wysokie obcasy  ? o tzw "dobrej pedofilii" . po prostu szok ! caly czas mysle o tym i nie moge sie uspokoic

ja kiedys wpadlam przypadkiem na te strone... to bylo tuz po tym, jak wszedzie zaczeto mowic o pedofilli, nawet w przypadkach, gdzie trudno sie jej doszukac, wiec uznalam to za niezbyt rozsadny dowcip...
ale to bylo kilka miesiecy temu, wiec jak zwykle dziennikarzelki popisaly sie refleksem... ::)



a tak w ogole to dzemdobry... :)
ide do galerki...
 
Lindsay, ja czytałam ten artykuł. Straszne. I te rady jak uratowac dobrego pedofila itd... koszmar jakiś. Ale myślę sobie, że dobrze, że dziennikarze o tym piszą, większa wiedza nie zaszkodzi, a wiadomo na co można się natknąć.

A w ogóle to dzień (pochmurny) dobry. Natalia marudna, ja niewyspana, Kamil robi pity, zadaje mi trudne pytania, na które nie znam odpowiedzi, kawa nie działa, lodówka pusta...
 
reklama
a my wlasnie wrocilismy z pomocy doraznej i mamy pierwsza w zyciu wirusowke. z noska sie leje, kaszel brzydkii grudki w gardle. na razie dostalismy wapno, vit c i clemastyne. jak do wtorku nie przejdzie to antybiotyk :( od razu widac ze moje dziecko chore tylko przy cycku by siedziało. i ja jeszcze dostalam @ . po prostu zyc nie umierac.brrrr
 
Do góry