reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

Linsday no to współczuje Ci niestety moja Kasia chora tez ma zapalenie oskrzeli i jest na antybiotyku Zinat,katarek tez ma ale nieduzy i rzezi i odkasłuje.Miała tez w nocy gorączke
 
reklama
No ja nie jestem panikara raczej ale narazie niebyło az tak zle bym miała sie martwic strasznie,choc teraz Kasia jak do tej pory bywało to jest najgorzej chora(chodzi mi o objawy) i dostała dosc silny antybiotyk
 
U nas byli rodzice, Tata przywiózł tort makowy wujka Jurka - pycha.
Natalka albo jest przeziębiona albo ząbkuje albo coś jej nie padowało, strasznie marudna była, uspokoiła sie w leżaczku, z chłodnym gryzakiem w paszczy :laugh:
Ja chyba jutro zrobię sobie dzień wolny choć w kawałku, bo czuję, że zmęczenie ze mnie wychodzi przez ostatnie kilka dni.
 
Lindsay widze że Twój synek jest od Kasi modszy o 3 dni i mam pytanko czy on juz samodzielnie siedzi? A i kiedy zaczeły siedziec pociechy reszty dziewczyn bo chciałabym wiedziec do jakiego czasu dziecko powinno juz zacząć samodzielnie siedziec i kiedy można sie niepokoic że dziecko jeszcze nie siedzi??Bo Kasia jeszcze niepotrafi i wiem że niemusze sie jeszcze o to martwic
 
reklama
Hej,
Jestem wściekła na tą pogodę ... miałam w planie mnóstwo spacerów, a jak do tej pory większą część czasu spędzamy w domu. Pada jest wietrznie i ogólnie do kitu :-(
 
Do góry