reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam!!

magdazłodzi pisze:
A i kiedy zaczeły siedziec pociechy reszty dziewczyn bo chciałabym wiedziec do jakiego czasu dziecko powinno juz zacząć samodzielnie siedziec i kiedy można sie niepokoic że dziecko jeszcze nie siedzi??Bo Kasia jeszcze niepotrafi i wiem że niemusze sie jeszcze o to martwic

siedzi, czy siada???
w sumie chyba zadne z naszych dzieci jeszcze nie siedzi samo pewnie... i nie ma sie czym martwic jeszcze ze 2-3 miesiace...




a tak w ogole to dzemdobry... :)
 
reklama
Teddy pisze:
... i nie ma sie czym martwic jeszcze ze 2-3 miesiace...

No właśnie i dlatego się nie martwię, choć czasami chciałabym żeby Tymuś sztywno usiadł :-)

I znowu pada.... :-(
 
Witam dziewczyny u nas na razie świeci słonko i mam nadzieję, że już tak zostanie:)
Weronika zaczęla podciągać się do siadania jak miała 3miesiące a teraz siedzi ale trochę chwiejnie zależy jaki ma dzień. Czytałam,że dzieci stabilnie siedzą ok 8 miesiąca więc jeszcze mamy czas nie ma co próbować na siłę, każde dziecko rozwija się indywidualnie. Nika niektóre rzeczy robi wcześniej niż rówieśnicy a inne trochę później:).
 
Witam w majowy dzionek
W Łodzi słonko sie przedziera przez chmury
Kasia jak ja posadze to jest mocno pochylona do przodu i leci na boczki ,bo jak patrze na zdjecia to wyglada jakby wasze pociechy juz sieziały dosc pewnie dlatego mnie to zastanowiło
 
Teddy - Ty napewno jesteś na bieżąco ... co się dzieje z małgosią? Dawno jej tutaj nie było. Wszystko u niej w porządku?

Dzisiaj mieliśmy mieć inaugurację sezonu grillowego :-( Mam tylko nadzieję, że w środę się poprawi i zdążymy pogrillować :-)
 
reklama
ostatnio widzialysmy sie ze 2 tygodnie temu.... Doxa jest bardziej na bierzaco.... ;)

....i tez chetnie sie dowiem co u Malgosi...
 
Do góry