reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminy przy staraniach

MasterKa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Luty 2018
Postów
3 410
Hej kobietki :) jakie bierzecie, brałyście witaminy w momencie starania sie o dzidziusia? :) sam folik czy cos innego brałyście? Czy moze jeszcze jakies inne syplementy?
 
reklama
Pół roku folik i jak się nam nie udawało to dodałam jeszcze olejek z wiesiołka i zaskoczyło w następnym miesiącu :)
 
Pół roku folik i jak się nam nie udawało to dodałam jeszcze olejek z wiesiołka i zaskoczyło w następnym miesiącu :)
Nam sie nie udaje od grudnia [emoji17] ale tez nasze starania są nieregularne bo mąż za granicą pracuje i widzimy sie co cikla tygodni na kilka dni [emoji58] jeszcze moje jajniki nieciekawie wyglądają [emoji17] ale to podobno nie pcos...tak twierdzą lekarze [emoji17] no i biorę ten folik i zastanawialam się czy cos jeszcze może zadziałać [emoji16] jakis konkretny ten olej piłaś?[emoji6]
 
Nam sie nie udaje od grudnia [emoji17] ale tez nasze starania są nieregularne bo mąż za granicą pracuje i widzimy sie co cikla tygodni na kilka dni [emoji58] jeszcze moje jajniki nieciekawie wyglądają [emoji17] ale to podobno nie pcos...tak twierdzą lekarze [emoji17] no i biorę ten folik i zastanawialam się czy cos jeszcze może zadziałać [emoji16] jakis konkretny ten olej piłaś?[emoji6]
No u Nas też było różnie bo ja pracowałam na zmiany również nocne a mąż pracuje fizycznie a do tego endometrioza ale w końcu zaskoczyło i myślę że to dzięki właśnie oleju z wiesiołka :) ja akurat brałam w pastylkach myślę że on trochę mi pomógł :)
 
Witam Was dziewczyny
Moj zestaw leków jest dość obszerny, ale wynika to tez z ogólnych niedoborów witamin, których poziom sprawdzałam. Na ta chwile biorę :
Femibion 1 (zamiast folika, bo jest mało przyswajalny)
Kompleks witamin z grupy b
Wit. C liposomalna w żelu
Selen
Wit. D3 plus K2 w kroplach
Magnez
Jod do picia
Saw palmetto (przeznaczony niby dla mężczyzn na prostatę, ale ponoć działa cuda)

To chyba tyle :)
 
reklama
Nam sie nie udaje od grudnia [emoji17] ale tez nasze starania są nieregularne bo mąż za granicą pracuje i widzimy sie co cikla tygodni na kilka dni [emoji58] jeszcze moje jajniki nieciekawie wyglądają [emoji17] ale to podobno nie pcos...tak twierdzą lekarze [emoji17] no i biorę ten folik i zastanawialam się czy cos jeszcze może zadziałać [emoji16] jakis konkretny ten olej piłaś?[emoji6]
A ten olej z wiesiołka brałaś cały czas? Przez całe cykle? Nawet w dni miesiączki?
 
Do góry