reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u lekarza

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ewcik - a bobas ma codzidennie taka temperature ? o kiazdej porze dnia ? i czy zmieniacie kapturki - bo zabrudzone obnizaja temperature ...
 
reklama
aaaa rozumiem :) ja mysle ze twoj maluszek tak juz ma - ale poczekaj jeszcze co powie lekarz na wizycie i daj nam znac :)

a co do termometru - to stosowalas go juz do innych celow ? pomiar tem otocznia czy wody do kapieli ? pytam z ciekawosci jak to sie sprawdza bo tez sie mu przygladalismy bo nasz stary douszny cos szwankuje ...
 
a ja bylam we wtorek u ginka i rzeczywiscie mialam juz okres(ale szybko),oczywiscie zapalenie nie zniknelo a nawet sie powiekszylo (o zgrozo), poza tym ostatnio bola mnie jajniki i sie okazalo ze mam je bardzo podraznione i bardzo sucha sluzowke,zrobiol mi tez cytologie.
na prace jajnikow kazal zrobic badanie crp ale wynik wyszedl ok, niestety nie moge zaczac sie dobrze leczyc na pecherz ani na nerki bo mala je caly czas moje mleko wiec jestem tylko podleczana lekami ktore moge brac i karmic.
bierzecie cerazette?
 
ja tez w koncu po wizycie u gina - wszystko jest ok :) dostalam tez recepte na cerazette - pozostaje ja tylko wykupic i wziac sie do roboty ;D
 
Ja wracam do tematu temperaurki - bylismy u lekarki, zmierzyla temperaturke zwyklym rteciowym termometrem w pupie i jest OK. Uff.... musze przyznac, ze sie troche tym martwilam. Powiedziala, ze u tak malych niemowlakow odczyt temperatury w uchu czesto bywa zanizony ze wzgledu na zbyt waski kanalik sluchowy. Termotery douszne powinno stosowac sie dopiero po ukonczeniu 3 miesiaca, a najpewniej dopiero po ukonczeniu 1 roku.
Idzia - co do samego termometru, to ja nie mam zastrzezen, doroslym mierzy temperature w porzadku, szybciutko (w ciagu 1 sek), mierzy tez temperature otoczenia, temperatury wody nie testowalam. Wg mnie jest ok, szybki i wygodny w uzyciu, nie wymaga kapturkow ochronnych. Szkoda tylko, ze nie moge mierzyc nim jak na razie temperaury Norbika, bo z ta wlasnie mysla byl kupowany :(
 
ewcik ale dzidzia dorośnie do termometru :)

ja ostatnio mierzyłam normalnym pod paszką i się da np. podczas jedzenia :) a później znalazłam w domowej apteczce taki do czółka i było więcej zachodu jak ze zwykłym termometrem hehehe ;)
 
Byłam dziś pierwszy raz u gina po porodzie, wszystko w porządku ale chyba jeszcze nie jestem do końca zagojona bo mnie coś tam boli, zwłaszcza jak naciskała brzuch. Powiedziała mi żebym na razie nie ćwiczyła ::)
 
ja byłam w tym tygodniu u gina powiedział, że już wszystko ok, że już moge ;) ale to wiedziałam sama i że troche mnie ciasno zszyli :-[ przypisał mi te tabletki o których pisałyście i już je biore, i powiedział, że "suchość" może występować do pojawienia się pierwszej @, a z tym u każdej kobiety jest inaczej - zmartwił mnie tym, bo jak tu się ;)
 
reklama
ewcik - dziewki za odpowiedz - cale szczescie ze u synka wszystko ok :)
ja zaczynam brac tabletki od jutra - ale juz dzis sobie pofolgowalismy z mezem ;D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry