reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Cześć Dziewczyny! To i ja się pochwalę :). Byłam dziś na usg. Razem z moim Narzeczonym wzruszenia mieliśmy co nie miara. Widać piękny zarodek: 9 mm, serduszko bije jak dzwon 138/min :). Jestem w 6 tygodniu i 5 dniu, termin porodu wyznaczony na 6 kwietnia 2014 :). Niestety nie mam jak wrzucić zdjęcia. Postaram się wieczorem. Ściskam mocno! :)
 
:adyk- super że wszystko dobrze i ze zadowolona jestes z wizyty i faktycznie spora fasolka jak na 6 tydzień. Ja byłam też w tym czasie na wizycie a lekarz mi powiedział że duży zarodek a mial "tylko" 5mm.
 
Podpytywałam właśnie doktora o wielkość, tak mi się wydawało, że duży Bąbelek. Doktor mi odpowiedział, co znaczy duży? Jest taki, jaki ma być. Jest ok. :) Udało mi się wkleić zdjęcie, mało wyraźne, ale jest! ;-). Maluszek w towarzystwie ciałka żółtego :)

Babelek (2).jpg
 

Załączniki

  • Babelek (2).jpg
    Babelek (2).jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Do góry