reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty i Lekarzy, badania, zdjęcia z USG

reklama
Lady piękne foto:) ja będę we wtorek u gina, to będzie równo 6 tc i najchętniej posłuchałabym serduszka ale zdaję sobie sprawę z tego, że to może być jeszcze za wcześnie. Byleby było widać, że się dobrze fasola zagnieździła. Pozostaje mi czekać jeszcze jakieś 2 tygodnie bo pewnie wtedy będę mieć następną wizytę.
 
Ja doczekałam się wreszcie listu ze szpitala, dostałam książeczkę, jakie badania i kiedy będę miała robione przez całą ciążę i po ciąży. Pierwsza wizyta z położną 29.08. - pobiora mi krew i miedzy innymi badać będą mnie na niedokrwistość tarczowatokrwinkową (anemia), kolejne badanie będzie na anemię sierpowa. Potem na wszystkie inne możliwe infekcje, włącznie z HIV i syfilis :D Oni tu mają takie proceduty :) średnio co miesiąc będę miała wizytę w szpitalu.
 
No i byłam. Nie spodziewałam się za wiele ale ukazał się pęcherzyk 2,3 mm :-). Przepisał luteinę, nakazał witaminki brać i przyjść za 3 tygodnie.
 
ja też byłam. Ciąża potwierdzona:-):-):-):-):-) szkoda, że serce jeszcze nie bije:-(. mam przyjść na początku września to już wszystko się wyjaśni. dostałam skierowanie na mnóstwo badań.
 
reklama
IMG_1966.jpg dzidzia ma 4,49mm co odpowiada 6 tyg i 1 dzień, więc prawie idealnie bo dzisiaj jest 6 tyg i 2 dni. Kurde a ja myślałam, że zaszłam w ciąże jakoś w 8 dniu cyklu, ale chyba jednak standardowo w połowie cyklu ;-) Ciesze się, że serduszko już biło :)
 

Załączniki

  • IMG_1966.jpg
    IMG_1966.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 81
Do góry