reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u gin, zdjęcia USG, mama w połogu.

reklama
Ja chodzę do Adama Mościciego, też jest z Polnej, jestem zadowolona, ale zawsze fajnie się sprawdzić u kogoś innego ;-) no i 3d nie ma. Dzięki za info, myślę, że pod koniec lipca umówię się na kontrolną wizytę do Twojej lekarki, niech też spojrzy i potwierdzi, że wszystko OK :-)

Na zdrowie :) Podesle nr telefonu jesli bedziesz chciala.
Kornackiego tez polecam spokojnie, on sie chyba specjalizuje w wadach plodu. Robil mi to drugie polowkowe, zreszta poznalam go juz w I ciazy (robil mi amniopunkcje na polnej).
A masz juz plany co do tego gdzie zamierzasz rodzic?
 
Cześć dziewczyny ale mnie dziś wkurzył lekarz:baffled: niby połókowe miało być z 3d4d ja wchodze a on mówi że za wcześnie dopiero po 30 tc :dry:
Moja znajoma poszła właśnie na 3d/4d w końcówce ciąży i była bardzo nie zadowolona z efektu lekarz niby tłumaczył, że jest już mało wód płodowych i dlatego kiepski efekt. Ja byłam w 20 tc na takim usg i jestem bardzo zadowolona bo pięknie buźkę widać.

byłam u gina nawet mnie nie zbadał od środka a mówiłam mu ze się kiepsko czuje zrobił zwykłe usg na którym mi nic nie pokazal tylko coś tam zobaczył i to wszystko więc dzidzi nie widziałam
Ja bym chyba zmieniła lekarza, przecież idziesz tam żeby się uspokoić i czegoś dowiedzieć a nie uzyskać jakieś pobieżne informacje.
 
Na zdrowie :) Podesle nr telefonu jesli bedziesz chciala.
Kornackiego tez polecam spokojnie, on sie chyba specjalizuje w wadach plodu. Robil mi to drugie polowkowe, zreszta poznalam go juz w I ciazy (robil mi amniopunkcje na polnej).
A masz juz plany co do tego gdzie zamierzasz rodzic?

Poproszę numer :)
Jestem już prawie zdecydowana na Polną, również dlatego że lekarz jest z tego szpitala i jakoś ufam w specjalistów i sprzęt. Niektóre złe opinie o personelu troszkę zniechęcają, ale w sumie nie nastrój położnej jest ważny, tylko zdrowie i bezpieczeństwo Dziecka ;-)
 
Poproszę numer :)
Jestem już prawie zdecydowana na Polną, również dlatego że lekarz jest z tego szpitala i jakoś ufam w specjalistów i sprzęt. Niektóre złe opinie o personelu troszkę zniechęcają, ale w sumie nie nastrój położnej jest ważny, tylko zdrowie i bezpieczeństwo Dziecka ;-)

z tego samego zalozenia wychodze i dlatego tam rodzilam.
nr podesle pozniej :-)
 
reklama
Tak, ja robiłam. To było jedno z pierwszych badań jakie lekarz kazał zrobić na pierwszej wizycie. Wyniki miałam w porządku. Tzn. Miałam już toxoplazmozę i dzięki temu mam przeciwciała na to dziadostwo:]
 
Do góry