reklama

Wizyty u ginekologa, badania, zdjęcia u USG

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sieprniu 2015' rozpoczęty przez beata88, 9 Grudzień 2014.

1. beata88

beata88 Fanka BB :)

Dziewczynki tutaj wklejamy wszystko jak w temacie :)

Mój robaczek - 5 tydzień 5 dzień pęcherzyk i zarodek 20141209_135336.jpg

2. kasietta

kasietta Fanka BB :)

Moja Larwa (mamy "owadzie" nazwisko:p) 7 t.c.

Załączniki:

3. reklama
  4. starajaca25

starajaca25 Fanka BB :)

Beata88 ja mam wizyte 16 12 wiec tez juz tyle powinnam widziec ale zobaczymy trzymajcie kciuki dzisiaj z moich obliczen jest 5 tydz 3 dzien wiec moze cos juz nam sie ukaze we wtorek kochane gratulacje raz jeszcze beata88 bo ja wciaz nie moge uwierzyc

5. beata88

beata88 Fanka BB :)

Dzisiejsza wizyta pozytywna i jest bijące serduszko równo po tygodniu od ostatniej wizyty, dostałam skierowanie na badania..

6. loveboiled

loveboiled Fanka BB :)

Prosimy o zdjęcie fasolki :) :)

7. Lidia90

Lidia90 Fanka BB :)

Udało się, wynik testu pozytywny. Teraz niestety czekam na długi termin wizyty u ginekologa, bo dopiero 16.01, a to wtedy już będzie ok 10tyg ciąży.. trochę się boje czy nie za późno.

8. starajaca25

Lidia90 gratulacje

9. dariazgr

dariazgr Fanka BB :)

Jestem teraz w 6 tyg. U ginekologa bylam w 5 tyg. Byl pecherzyk o rozmiarze 6,7 na 4,5 mm. Powiedz is mu prosZe kiedy zarowki powinien byc widoczny? Bo moj gin mowil tylko o pecherzyku...

10. reklama
  11. Nathalienne

Nathalienne Zaangażowana w BB

Moja kruszynka w 7, tygodniu. Aktualnie 14 ;) 1419777099082.jpg

12. starajaca25

Nathalienne a bylo juz serduszko widac i slychac bo dzisiaj ja zaczynam 7 tydzien :) a jutro moze wybiore sie do gp bo 2 razy poronilam i chce zeby spr czy jest serduszko czy bije ;)

Poleć forum