reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

pustiszi to trzymam mocno kciuki , ponaciskaj ginke zeby poszukala kutasika, jak ma byc to bedzie ;) u mnie w 15 tygodniu taki ladny duzy i jajeczka wielkie sie pokazały odrazu ;) na 2d juz bylo widac ze ma miedzy nozkami zanim zdazyl wlaczyc 3d ;) ,, prosze napastowac ginekolozke bo ciocia blue chce wiedziec ;)
 
reklama
Ciocia blue, \TY masz juz fuche w razie bezrobocia:p

Ja Wam powiem,ze mnie tez te moje samopoczucie i inne objawy zmylily i wierzyłam ze to corcia ;Takim sposobem Nelka do dzidzi mowiłam a tu bach podobno są jajka :) I z Nelki stał sie Filip .

Pustiszi dołączam sie do kciucków:-D
 
Hehe Blue ja jak wejde powiem: Pani, szukaj Pani cokolwiek... Ale już mnie tak utwierdziłaś w przekonaniu do ptasiorka że badania płci mi nie potrzebne :) choć bardzo lubie niespodzianki :) niech tylko pomacha do mamusi, tupnie nóżką i będe zadowolona :)
 
i mi powróżcie! bo ja sama boję się sobie tarota stawiać...

Bluelovi - na szczęście zawsze masz 50% szans na przepowiednie

ja żadnych objawów nie miałam...oprócz popiardywania na początku ; cycuchy owszem, wywaliło, nie powiem, niczego sobie:) bebzun też. Włosy wypadają, dziąsła zaczynają krwawić. Spanie owszem - ale po moich "tabletkach szczęścia" Jeść - jem, ale to nie nowość, ja jestem zawsze i wiecznie głodna. Czekam na werdykt wszystkich chętnych wróżek.
AAAAAAAAAAA, z Kajcisławem zero objawów przez ciąże całą i zero problemów. Po prostu bajka a nie ciąża. W rok temu...też zero objawów...a 2 dziewczynki były...i badź tu mądry człowieku:) Justynaj - zabawa jest przednia:)

Salli - niezły dialog:):):)

Hope - ja zapisałabym się na najbliższy możliwy termin, nie wytrzymałabym tak długo

a ja też dam swoje typy, a co!
Salli - chłop
Hope - dziołcha
kasiakasia-150491 - dziołcha
malinka - chłop
kaha i dona - raczej chłop
pustiszi - dziołcha
kajtek2009 - dziołcha
 
Ostatnia edycja:
Blue, moje objawy: od początku bolały mnie piersi, strasznie urosły z C do D/E, przez I trymestr wszystko mi śmierdziało, najbardziej lodówka (ale skóra nie), odrzuciło mnie kompletnie od kawy, herbaty czarnej (najpierw pytam mojego: kupiłeś jakąś nową bo taka okropna, a on, ze ta co zwykle :) i słodyczy, choć zawsze wielki łasuch na nie byłam (do dziś mało jem słodkiego, zupełnie nie mam ochoty), w ogóle nie wymiotowałam, ani razu, ze 3 razy myślałam, że może będę, ale mi przeszło, za to w ogóle nie miałam apetytu, nic mi nie smakowało, przez jakiś czas żyłam na samych bananach i suchych bułkach, najgorsze było to, że ciągle miałam takie uczucie na żołądku, jakbym zjadła coś niestrawnego, a i jeszcze ten okropny smak w ustach po każdym jedzeniu...

a, Inomama mi przypomniała - strasznie mi włosy wypadają, do dziś, niedługo zostanę łysa przez tą ciążę...

to jak, dalej siusiak? :)
 
Ostatnia edycja:
heheeh Wróżka bluelovi :p:):)


no to ja teraz sie pobawie
Sali-dziewczynka
Hope-chłopiec
kasia-150491-nie widze nic!
blanka-nie wiem czemu ale u cb obstawiam dziewczynke jednak pomimo tego wczesnego usg ;)!
malinka-wiem ze mialas wczesnie usg i kutasik mugl sie schowac jak u klaudi obstawialabym chlopca ;)
kaha-dziewczynka ale wsumie neiwiem zgłupialam z tymi przeczuciami ;)
pustiszsi-chlopak ! ;)

no to jak sie pomyle to mozecie mnie puzniej opipszac ;)

pustiszi na ktora masz wizyte ;) bedziesz miec usg?
 
reklama
no! ja mysle :)a ty chodzisz prywatnie czy nfz?)
Tu nie ma nfz jest tylko prywatnie albo szpital, tzn ja jestem ubezpieczona tak że płacę 150€ miesiecznie bo nie pracuje i nie mam ubezpieczenia meza ale np. Połówkowe kosztuje 120 euro ale w klinice daja mi rachunek i mam isc z nim do mojego ubezpieczyciela i maja oddac mi za to badanie. Tak troche inaczej niz w pl

Ale w pl zawsze chodziłam prywatnie po tym jak bylam jeszczesiksa i mnie wywalil z gabinetu nfz nie chcial badac bo ja sie nie ten tego a juz wtedy nie mialam 4 miesiace okresu i juz chodzilam prywatnie pozniej bo chyba chcial podlubac czy co ja nie wiem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry