reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

aaa...no to ja troszke pozniej...bo ja ostatnią 2 mialam 11 kwietnia...ięc jesteś "starsza" o prawei 2 tygodnie..wiec ja się moze nie bedę jeszcze stresowac ze dzisiaj nic nie widzialam....poczekam spokojnie do przyszlego tygodnia...no a jutro beta...mam nadzieje ze juz będzie ponad 300:):)
 
reklama
dzwoniłam do lekarza, umówiłam się na wizytę na piątek. nie sądzę, że cokolwiek zobaczę ale niepokoją mnie te moje bóle. mam nadzieję, że coś na nie zaradzi
 
malinka, na to liczę, że mnie uspokoi, może coś przepisze na "w razie co". nie nastawiam się, że zobaczę bąbelka, chociaż fajnie by było :)
 
A ja uż teraz rozumiem dlaczego mi dziewczyny mowily ze na ciążę boli jak na @....ciągle mam wrażenie ze zaraz @ dostanę...a dla potwierdzenia codziennie robie testy ciązowe:p:p:p
 
hehe Ikasia, ciągle uwierzyć nie możesz? mnie boli nie tylko jak na @, czasami jest taki kujący ból, lub jakby coś gorącego mi tam siedziało :baffled:
jutro wizyta, mam nadzieję, że wszystko jest ok
 
na usg coś tam było widać, lekarz powiedział, że dziwnie wygląda ten pęcherzyk. zbyt płaski i ma za mało wyraźną otoczkę. pond to w rozmowie przygotowywał mnie do tego, że mogę "to" poronić... bo macica wygląda jakby się na @ zbierała. mam nadzieję że się myli :(
 
Hej
Nie było mnie tydzień na forum a tu tyle się dzieje. Ja dzisiaj rano bylam na wizycie na NFZ. Ginka nawet spoko. Nie mają USG,ale zbadala mnie i powiedziała ze to na pewno wczesna ciąża, macica rozpulchniona a dzidzia według niej ma jakies 3 tygodnie,bo ona nie liczy od dnia miesiączki.Dala mi skierowanie na cukier, toksoplazmę, grupę krwi i jeszcze 4 inne. Nastepna wizyta 6 czerwca ,mam przyjść z wynikami.
Powiedziala ,ze wtedy da mi skierowanie na USG i wiecie co, nie wiem co o tym myslec ,ale mowila żebym nie robila teraz USG ,bo fale mogą żle wpłynąć na rozwijający się mózg,ze lepiej dopiero w 11 tygodniu.
 
reklama
vinga, to Cię nastraszył :( Ja trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!

juliana, a wyznaczyła ci jakąś datę porodu? bo mi różne kalkulatory różnie liczą - od 10 nawet do 14 stycznia i nie wiem, jak się na listę zapisać...
 
Do góry