reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek

karmelova gratulatce!! pierwsze blizniaki :) ale teraz to pewnie głowa ci pęka. spodziewałaś się takiego obrotu spraw?
 
reklama
Witam się i ja! :-) pojawiły się 2 kreseczki! Baaardzo przeze mnie wyczekiwane. Z wizytą u Ginekologa jeszcze poczekam, bo chcę usłyszeć serduszko... Zwłaszcza że poprzednie ciąże znosiłam kiepsko... I ogólnie kiepsko się czuje- czasem lekko kuje mnie podbrzusze! :-( ale jestem dobrej myśli! Gratuluję Wszystkim Styczniówką!!! :-D 3mam kciuki za Was Mamuśki! postaram tu czasem wpadać :tak: pozdrawiam
 
agatka witaj! czy ja dobrze widzę, że dopiero co urodziłaś dzieciaczka?:szok:

karmelova, gratulacje!!! czy to oznacza, że limit na bliźniaki się wyczerpał i reszta może spać spokojnie? :-D
 
reklama
Do góry