reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza co nowego slychac

Ja chodzę prywatnie, ale ostatnie USG też miałam w 32 tc. (ostatnie z trzech obowiązkowych), ale własnie myślę, że wybiorę się dodatkowo do gabinetu USG może w tym tygodniu. chciałabym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z pępowina i łożyskiem u ans...i te wody mnie jeszcze nurtują...

Ja też chodzę prywatnie i ostatnie usg miałam także w 32 tc,ale na następnej wizycie(ok 37tc) mam jeszcze jedno-ale nie wiem czy to ze względu na to ,że będę miała cesarkę czy tak po prostu ..
 
reklama
U mnie ostatnie usg nmiało być w 30 tygodniu ciąży. Ale po wizycie w szpitalu, w którym planuję rodzić okazało się, że wymagają usg wykonanego 2,3 tygodnie przed terminem porodu, więc na ostatniej wizycie u gina poprosiłóam go jednak o kolejne skierowanie i zapisałam się na usg w 37 tygodniu. Dodatkowo pobrał mi przy ostatniej wizycie posiew z pochwy - wyniki mają być do 10 dni, to badanie tez jest wymagane przez szpital.
 
Ja też chodzę prywatnie, ale miałam tylko trzy planowe USG, ostatnie w 30 tc. Teraz jednak wyprosiłam o jeszcze jedno, bo sie okazało, że w moim szpitalu nie robią przed porodem, a ja chciałam wiedzieć ile waży mój skarbuś. Tak więc idę w najbliższym tygodniu.
 
witam,
ja już po wizycie. następna za 2 tyg. co tydzień teraz mam robić KTG. zrobiłam od razu dzisiaj wymaz na paciorkowce i jeszcze raz muszę zrobić badanie WR i HBS bo w moim szpitalu pediatrzy wymagają.
poza tym wszystko ok. badania co raz lepsze. lekarz chciałby, żebym urodziła wcześniej ze względu na to, że poprzednio była cc. chodzi o to, żeby dzidzia nie osiagnęła zbyt duzej wagi, bo wtedy mogą moje szwy nie wytrzymać.

jakby co skierowanie do szpitala też już mam. tak mi napisał, żeby mnie nie odsyłali :-)

ja jeżdżę do swojego lekarza 30 km i wiecie co? czuję się jakbym była starą babcią. wszystko mnie boli po dzisiejszej wyprawie.

lekarz pożegnał się ze mną: do zobaczenia za 2 tyg, lub po porodzie :-D.
i teraz będę myślała: dotrzymam czy nie?

za
 
reklama
Do góry