reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać?

Dziewczyny mam do was pytanie, od jakiegoś czasu boli mnie wzgórek łonowy ... czyżby to zapowiedź czegoś ważnego :D, czy Wy też miałyście takie cuś ???? pomóżcie :)
 
reklama
Brałam kiedys Duomox. Lekko słodkawy antybiotyk. Wiem, że nie powinno sie przepoławiać leków, ale w tym wypadku łatwiej będzie połknąć.
 
Dziewczyny mam do was pytanie, od jakiegoś czasu boli mnie wzgórek łonowy ... czyżby to zapowiedź czegoś ważnego :D, czy Wy też miałyście takie cuś ???? pomóżcie :)


Mnie bolą kości między nogami z tego co wiem to spojenie.
Słuchaj moze po prostu Twój dzidziuś zaczął wchodzić w kanał rodny??? W sumie blisko masz termin. Ja bym przeszła się do gina.
 
ewa że tak powiem...a nie mówiłam hehe;) zdrówka zyczę, teraz juz odczujesz ulgę! U mnie było fest i musiałam 4 dni poczekac na lepsze samopoczucie, obys poczuła je szybciej;)

asia mi się nie podoba takie podejscie, waliłabym drzwiami i oknami żeby mnie przebadali, jak mozna zostawić taka niewyjaśniona i niebezpieczną sytuację!!! Nie zostawiaj tak tego kochana, zycze aby wszystko było dobrze!!!!

joamar, gufi kciuki zaciśniete!!! :)
 
Ja już po wizycie, lekarz stwierdził, że czas już rodzić bo jak kobieta robi się zbyt marudna to znaczy, że już czas:-). Pobrał posiew (oby nic nie wyprodukowali, ale jakoś mam przeczucie, że może coś być), troszkę bolało, w końcu dawno nic pomiędzy nogami nie miałam:-):-). Oczywiście pytam jak tam wszystko wygląda, a lekarz, że widać włoski, więc ja oczywiście, że sobie jaja ze mnie robi ale zgłupiałam, okazało się, że oczywiście robi sobie jaja więc nie wiem jak tam szyjka ale teraz to nie ważne bo co będzie to będzie:-).
Mała ma 2844 czyli przybrała w 2 tyg. 600g. więc ekstra.
Nic tylko czekać.
 
reklama
joamar to super, że wszystko w porządku, żartowniś z tego twojego gina :-D
ja przed wymazem też mówię do swojego, chwilę, muszę się rozluźnić bo mnie wszystko boli, a ten wymaz jak zrobił to nawet nie poczułam, &&&&& za wynik
 
Do góry