reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
Tunia ja bym chyba nie wytrzymała :-) choć może się okazać że na prywatne USG też długo będziesz czekać ... Zwłaszcza że zaraz święta :tak:
 
Tunia nie powinno być źle u nas na usg prywatne czeka się 1-4 dni maksymalnie :-) nie wiem jak u Was to wygląda... ale na święta sobie prezencik taki możesz sprawić :-):-):-) chyba, że Ci nie śpieszno :-)
 
A ja bym wytrzymała
Miałam takie postanowienie,ze jak Aleks na Usg nie pokaże co ma między nóżkami to nie będę robiła dodatkowym USG tylko poczekam
Ale pokazał siurasa :-)
 
reklama
Do góry