Angel.
Zwierzoholik;)
Oj Anula mocne kciuki trzymaj się dzielnie i wracaj szybko do nas! Wez jakis numer z zamknietej grupy i wrazie co pisz smski!!
MaMi przecudowna fotka!!
MaMi przecudowna fotka!!
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
ja z usg mam 30tc stad ta waga:-)Mamicurina-ale świetną ma Wasz synek fotkęrewelka. i kawał chłopaka z niego mój w 28 tyg ważył zaledwie kilogram.
agusia no to powodzenia na konsultacji, w sumie dobrze ze lekow nie daja tak ooo, ale psychicznie moze lepiej by mi bylo no ale czesta kontrola wskazana wiec to troche mnie uspakaja.Ja jutro mam wizyte w Pregnancy Day Care (szpital) wiec mam nadzieje ze szybciutko mnie wypszcza![]()