reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wizyty u lekarza i zdjęcia USG

reklama
a to moja dzidzia :)
 

Załączniki

  • rybka8tydz.jpg
    rybka8tydz.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 61
Ivi śliczność ... Kurcze ale idealnie wszystko widać , chyba dobrej jakości USG ??
Piękna pamiątka :tak:
 
śliczna dzidzia :) szkoda że nie mam zdjęcia swojej z tego usg też tak pięknie było widać główkę i maleńkie rączki i nóżki

niech rosną zdrowo nasze skarby!
 
ujęcie wycelowane przez moją gin :) sprzęt słaby ;) ale ona fajnie wybiera momenty na fotki :)
z Tymkiem miałam zdjęcie "od przodu" co wygląda jak podłużna fasolka z dwoma łapkami po bokach:D tutaj mam krewetkę królewską ;) Co zdjęcie to inaczej:D
 
Ivi chyba nie taki słaby ten sprzęt skoro dała radę zrobić zdjęcie z takiej odległości :-).
Ale rewelacja .
 
reklama
mam na myśli że to nie taki nowoczesny z badaniem przepływów, 3D itd:) U mojej gin jest "zwykłe" starsze 2D, bez wypasów jakiś wielkich.. A na takie wypaśniejsze USG ok 25 tyg. pojadę do prywatnego gabinetu innej gin, tam jest sprzęt normalnie szok :) wszystko mierzy i wylicza :)
 
Do góry