reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza, USG

karola ano widzisz... wszystko coś oznacza... bóle przede wszystkim. kładź się na boku, jemu nic nie będzie, przekręci się ładnie najwyżej. a jak Ty radzisz sobie z językiem? kurde, współczuję sytuacji z Natalką! oby to tylko wrogość do obcego kraju i języka była.
 
reklama
monia-no ja Kali jeść Kali pić w mówieniu, a rozumiem troszkę więcej, no ale muszę nie mam wyjścia. Stresa mam przed tymi wizytami jak nie wiem :(
 
Galaxia

Bo pisałaś, że sama nie wiesz co najlepsze czy jak najpierw skurcze są czy najpierw wody odejdą to napisałam, że najlepsze jest tylko po porodzie :-D
hehe ciąża mi na mózg pada :-)

Galaxia- a jak Ty się czujesz kochana? Nic a nic się nie zapowiada? sms stosujesz?

heh miałam już wszystkie możliwe objawy, dzięki biegunce mam chyba jelita przeczyszczone na kolejne pół roku, wychodzący czop zaraz się skończy, nawet krew była a tu dupa :-) Stosuje stosuje, mieszkanie błyszczy, chłop zaspokojony, magnez łykam i nic xD
 
hello
Gratuluję udanych wizyt.
Monia ciutkę dziwny ten Twój gin w moim odczuciu, ale najważniejsze, że Ty mu ufasz.

Ja po usg, W odwrócony głową w dół , waga orientacyjna z usg to 3480 +/- 450g, więc mała kluseczka, z wymiarów brzuszka - ciąża donoszona;-)
Spojenie moje ma się dobrze, pomiar w normie.
U anestezjologa oczywiście formalność.
Jutro śmigam do ginki, będę naciskać na wyjęcie pessara, bo w najbliższym czasie chciałabym urodzić. Ręcę nadal drętwieją strasznie, kolejna nieprzespana noc za mną.

Karola
może sprawdź w domu z mężem. Wzrok to zawsze możecie, że jedno coś pokazuję, drugie oczko zasłoni. Ze słuchem trudniej, nie badali Małej aparatem?
 
annaoj - a widzisz ! latarka pomogła - hahahaha :) A tak serio to cieszę się bo wiem jak Ci zależało...

karola - ja się wcale Natalce nie dziwie - ja tego języka też nie znoszę! Wrrr. Nie masz absolutnie nikogo kto by mógł pójść z Tobą do lekarza jako tłumasz? Wiesz moja ciocia jak była na początku w Niemczech to najwięcej ludzi poznała na polskich misjach - i tez bardzo jej pomogli m.in. u lekarzy - bo ona pojechała tam nie znając nawet jak jest TAK i NIE. Trzymaj się i mam nadziej, że wyjdzie wszystko ok.
 
Jeszcze zapomniałam napisać, że to pierwsza ciąża, że im bliżej końcówki tym mam lepsze wyniki z krwi, wsio co zwykle w dół szło, idzie w górę. Tylko CRP nie dobre, bo ciutkę powyżej normy, ale mam nadzieje, że to dlatego, że oprycha mi wyskoczyła na wardze.
 
reklama
Do góry