reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Wizyty u lekarza, USG

Jadzka No kurcze właśnie nie wiem o co chodzi:baffled:
Ja sie tam w @ NIE PRZYTULAM . nie wiem więc jak to możliwe...
;/
ide we wtorek znów do Gina i zobaczymy co inny powie:)

Lori
jest zarodek i akcja serca ,czyli to na co najbardziej czekamy!

GRATULUJE!

Krwiak sam pęka lub się wchłania!
Jakie miał rozmiary wiesz może?
Moja bratowa jest w tej chwili w 27 TC na samym początku wykryli jej krwiaka ponad 3 cm gdy dzidzia miała nieco ponad 0,3cm KRWIAK BYŁ 10X Większy od fasolki!
Dostała mocną luteine w sensie duże dawki miała brac i po 16 dniach śladu nie było a fasolek miał 2,2 cm :D
GŁOWA DO GÓRY ~!
Będzie napewno dobrze zobaczysz!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
LOVE ale to że ciąża młodsza, to nie znaczy że się musiałaś w @ przytulac... Owulka wystąpiła nie po 2tyg od @ tylko ok 2,5 po @...

LIRI ja też miałam lekko spłaszczony... Czytałam że luteina na to pomaga... Ja luteiny biore 6tabletek dziennie... 2xpo3 sztuki... Będzie dobrze, napewno, serduszko bije, ciako żóte jest, to wczesna ciąża wiec jeszcze zdoła się zaokrąglic:tak: Dobrze że znalazłaś te zastrzyki
 
dziewczyny wy ciagle piszecie ze bierzecie luteine i duphaston. Wiekszosc z was to ma. A mi lekarz nic nie dal. Czy lekarze to przepisuja tylko w przypadkach gdy z ciaza cos nie tak? Bo zebym sobie pozniej w brode nie plula ze sie nie wypytalam
 
galaxia - ja w ciąży z synem, jedyna normalna bezproblemowa, miałam 1 tabletke duphastonu przez cały pierwszy trymestr tak na wszelki wypadek, może pomóc a nie zaszkodzi.
To jest dodatkowy progesteron, pomaga rosnąć fasolce, zagnieździć dobrze pęcherzykowi etc.
 
Lorelain wazne, ze jest sreduszko, jestem pewna, ze zastrzyki pomoga! Odpoczywaj i postepuj tak jak kazal lekarz i jestem pewna, ze bedzie dobrze. Modlitwe sobie przepisalam i mimo, ze ja nie z tych modlacych sie to dzisiaj ja za Ciebie odmowie! Pamietaj, nastawienie jest najwazniejsze ( i wiem, ze latwiej napisac niz zrobic)!!!
 
Aussie - miło mi się zrobiło :sorry::sorry::sorry:

Jaźdzka - wiesz co przypomina mój pęcherzyk? ... jak w mordę strzelił ma kształt penisa :rofl2::rofl2::rofl2: zarodek jest mniej wiecej tam gdzie kulki :laugh2: and tym wszystkim jest wielki parasol w postaci krwiaka .... to jest idealne zwizualizowanie mojego obrazu USG :-p
 
reklama
Dziękuję za ciepłe słowa :)
Lorelain
serce bije jest ok:) tak jak poprzedniczki piszą - postępuj zgodnie z instrukcją lekarza i bez szaleństw z myśleniem w głowie ;0)

Mnie również nie zostały przypisane żadne leki. Upomnę się.
Mimo,że jak patrzę na to zdjęcie pęcherzyka które jest tak bardzo wyraźne i puste :( to liczę na to, że będzie wszystko dobrze :) Wypłakałam już swoje i znalazłam siłę to i mam nadzieję,że fasolka lub fasolek da radę :) już tyle ciuszków mam namierzonych :)
 
Do góry