reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza :)

RatinaZ - już dziewczyny pisały i muszę się z nimi zgodzić. U mnie też w każdej ciąży prawie za każdym razem termin jakiś inny, ale trzymałam się tego początkowego, no pewnie jakby coś drastycznie odbiegało od normy to tak, ale jak lekarz mówi że ok, to nie ma co się martwić, ja teraz do tych dat to większej wagi nie przywiązuję.

sopelek83 - to super że bliźniaki pięknie się rozwijają, oby tak dalej

Malinkaizi - wyczekaj cierpliwie na to połówkowe, najważniejsze że wszystko ok, ja też dziś idę i będzie

MieMie - to świetnie że widać poprawę
U mnie na każdej wizycie jest badanie, najpierw wywiad, potem fotel i szybkie usg. Wizyta co 4 tyg, jeśli nie ma innej potrzeby. Badania nie na każdą wizytę, jak dotąd na początku dostałam długą listę badfan, które robiłam jeszcze początkiem stycznia, potem nic, a ostatnio miałam zrobić mocz, morfologię i hormony tarczycy, zobaczymy czy dziś mi coś zleci.
Dziś miałam w planie cytologię, bo pierwsza była zła, ale obawiam się że dziś też lepiej żeby mi nie pobierał bo znów jakaś infekcja mnie dopadła, a to może zaburzyć wynik i znów się będę stresowała wrr...

kasiunialalala
- gratuluje chłopca :)) do kogo idziesz na 3d?
 
reklama
Gratuluje wszystkim mamuśkom.
MieMie, super, że lepiej. U mnie macica też miękka, nie leże cały czas, po domu chodzę i wyjdę raz na 3, 4 dni

U mnie przed wejściem do gabinetu, położna mierzy ciśnienie i warzy. Potem lekarz pierwsze pytanie zawsze jak się czuję?;-), potem kozioł, wziernik szyjka, palpacyjnie dno macicy i macica. Potem szybkie usg. Teraz chodzę co 4 tyg, ale na początku jak ciąża była zagrożona, plamienia, szpital to nawet co tydzień u niego byłam. Lekarz ma detektor w gabinecie ale mówi, że to te same fale ultradźwiękowe a widzi i łożysko i ilość wód itd. dlatego woli usg. Na specjalistyczne usg chodzę do jego koleżanki, materiały do badań cytologia i bakteriologa pobiera położna. Ostatnio pierwszy raz miałam usg przez brzuch bo tak to jeszcze zawsze szyjkę sprawdzał na dopochwowych i teraz o to samo poproszę na połówkowym.

Ja mam usg połówkowe we wtorek już mam sny, co tam usłyszę, już się boję:-(
 
asia.85 trzymam kciuki za Twoje połówkowe USG. Ja się właśnie dziś umówiłam na 16 kwietnia na 18.Mam nadzieję,że ten czas szybko mi zleci i że wszystko będzie dobrze.Emocje i lęk będą, ale zobaczyć Maleństwo z bliska to coś niezwykłego :tak:
 
ja zazdroszcze wszystkim które już to mają za sobą....
tak sie strasznie stesknilam za malenstwem, chcialabym je zobaczyc i sie przekonac ze wszystko jest w porządku, ze mu tam dobrze,ze sie super rozwija.
ale powariuje jeszcze tydzień do usg.
 
Dorotak na genetyczne 3d ide na grodzką, rejestrowałam sie u dr guzika a badanie ma robic dr sliwa. A jak dzis u Ciebie po wizycie?
Malinka gratulacje:)
 
Tak czytam i czytam i się zastanawiam czy jakieś wróżki na forum czy co bo tu gratulacje za chłopca a ja jeszcze nic nie wiem ale dojrzałam,że nas dwie Malinek na forum jest-moje dziecko ostatnio znalazło na bestach takie motto
safe_image.jpg niestety Malinowski to chyba najpopularniejsze nazwisko po kowalskim;p
Ja mam kolejną wizytę jutro zobaczymy czy inny lekarz będzie miała więcej szczęścia co do USG połówkowego i płci mojej fasolki.
 
reklama
Gratulacje dla mamuś syneczków :) trzeba nam chłopów, bo jakoś ich mało :) tylko wychowajcie ich ładnie, tak jak byście sobie męża wychowywały :)
 
Do góry