reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

Ja we wtorek po ktg w szpitalu, na badaniu usłyszałam, że szyjke mam skróconą ale na ile to nie wiem... może dzisiaj się dowiem, bo mam wizytę o 15.45 u swojego lekarza i mam nadzieję, że już ostatnią. Tak się zastanawiam w ogóle czy brać do gabinetu A.?? Wy chodzicie same czy z facetami??:-) Ja swojego wzięłam tylko raz.
mysiak to trzymam kciukasy żeby zadziałało :D
Mi się nie chce czekac do tego 29.... ale przeczucie mam, że za tydzień coś się zacznie dziać :-)
 
reklama
mój był chyba a 3 razy bo potrzebowałam żeby nie zawiózł, no i na obu skanach był. Ale na normalne wizyty chodzę sama.
 
No tak, ja głupia nie pomyślałam, że jak któraś jest w 37 tc, to termin wypada na koniec maja... pseprasam:zawstydzona/y:

Mój Małż był ze mną na wszystkich wizytach, sam chciał i nawet czasem z pracy się zrywał wcześniej, żeby zdążyć :tak:
 
Aha... zapomniałam wczoraj dopisać, że według pomiarów z USG, mój młodzieniec ważył dwa tygodnie temu (28 kwietnia) 3400g, a wczoraj 3300g... więc teoretyzując... albo przeszedł na dietę cud i schudnął (hahaha, dobre sobie), albo można sobie te ich pomiary w tyłek wsadzić :dry:
 
rysia - oczywiście, że pomiary są często niemiarodajne
u mnie z Lilą pomylili się( zaniżyli ) o ponad 1 kg dzień przed porodem :szok:

moja siostra tak miała z synkiem jak Ty i jej zrobili cc z tego powodu, bo okazało się, że faktycznie dziecko może spaść na wadze "w brzuchu" jeśli są słabe przepływy - tylko u niej różnica była coś ok.300g
 
No to chyba Go wezmę, niech się chłop ucieszy :-) Zawsze ze mną chodził do lekarza ale czekał w poczekalni na mnie... był tylko jak sprawdzaliśmy płeć.
Kuzynka mojego A. miała cesarkę ze względu na wagę dziecka coś ok.4500g, a okazało się, że Dziecko ważyło 3490g :baffled:...
 
Moj małż chodzil ze mna do czasu, az otworzylismy pizzerie i teraz nie chodzi, bo musi siedziec tam a ja mam wizyty ok. 16.

No i dzis pelzne - ciekawe jak tam moje podwozie:-D I czy dzieć za dużo nie przytył...
 
reklama
mysiak, 5 centymetrowej szyjki ci nie zazdroszczę, bo ja też mam twardzielkę szyjkę i to był główny problem z wywołaniem porodu w 1 ciąży i nikomu nie życzę skracania szyjki średniowiecznymi mechanizmami jakich ja doświadczyłam....

teraz okazało się że też ta moja szyjka jest uparta,bo bąbel nisko i główkę wyczuwa lekarz, a szyjka trzyma, więc ucisk bąbla przyprawia mnie o straszne bóle krzyżowe promieniujące na pachwiny, uda i biodra- MASAKRA:angry:
 
Do góry