reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

reklama
Byłam wczoraj u lekarza, nie na typowej wizycie tylko na samym USG (moja ginekolożka pracuje na oddziale w szpitalu i mogłam na chwilkę przyjść). Serduszko pięknie bije. To moja pierwsza ciąża i myślałam, że zobaczę tylko jakąś np. kropkę na monitorze wskazującą bicie serca a tu normalnie dzieciątko i widzę jak mu serce wali :-)))
Kolejna wizyta 2 października.
 
Zapominajeczkaaaaaaaaaaa, Ty jesteś mentalna majówka, zostań, bo Cię dopadnę jak uciekniesz i dupsko spiorę pasem :-D

Mmm... moja wizyta dopiero 24 września. Tyyyyyyyyyyyyle czekania :szok:
 
Hej Hej kochane!!!
Jestem:D
Do domu wrociam dopiero o 13 i pierwsze co poszam spaaaaaac:D

Tak wiec po wizycie wszystko dobrze:D Fasol piękny i dorodny z rownie sprawnym serduszkiem:D Z USG wiekowo na 7 tygodni i 3 dni więc ponad norme:D Zdjecie wrzuce jutro jak dojde do siebie po nieprzespanej dobie:/
Zapominajko!! Widze że i ty masz dorodną fasoeczke:D
 
Noelle super wiadomości. Czekałam właśnie na takie:-D
Napisz potem ile ma wzrostu twoje maleństwo :tak:, jestem strasznie ciekawa.
 
reklama
Do góry