reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wizyty u lekarza

Sabrina26

Klub grudniówek'07
Rozwiązania
0
Zalozylam nowy watek z wizytami u lekarza ,bedziemy tu mogly opisywac nasze wrazenia :tak: ;-) :-)

reklama

irtasia27

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Rozwiązania
0
Sabrina26 jest w szpitalu miala plamienia:-( naszczescie z dzidzia jest wszystko OK:tak: ,dzisiaj albo jutro wyjdzie:tak:

KINDZIA100

Fan(ka)
Miasto
Deventer NL
Rozwiązania
0
dziewczynki mam zle wiadomosci :sick: Lekarz na USG nie znalazl ciazy!!:-( :-( :sick: :sick: :sick: :sick: Zrobil mi dodatkowe badanie z krwi.Wynik bedzie jutro.Jest podejrzenie ze moze to byc ciaza pozamaciczna,albo baaardzo wczesna ciaza(wysokosc hcg to pokaze)albo nie bylo ciazy tylko test sie walnal Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:sick: Wiec narazie uciekam od was zeby sie bardziej nie dolowac.Powodzenia

Ataata

Grudniowa Mama '07
Miasto
Chyba w końcu znalazłam swoje miejsce...
Rozwiązania
0
O nawet nie wiedziałam, że taki wątek istnieje:laugh2:

Więc tak:
Ja byłam na pierwszej wizycie 25.kwietnia, wtedy byłam dokładnie w 6 tygodniu ciąży. Lekarz zrobił USG, ale brzuszne, więc było mało widać, w sumie tylko pęcherzeyk... Karty ciąży jeszcze nie założył, ani na badania nie wysłał, bo jak to mówi "nie chce zapeszyć, bo wszystko sie może zdażyc":-) Przepisał tylko witaminki, No i oki.
Za tydzień w sobote tj. 12 maja ide na kolejną wizyte, będe wtedy już w 8tyg 3dniu ciąży, bedzie porządne USG i skierowanie na badanka.

Odezwe sie tu po kolejnej wizycie;-)

Sabrina jak sie czujesz?? Mam nadzieje, że wszystko ok:tak:

Kindzia trzymam mocno kciuki za tą bardzo wczesną ciąże:tak:

irtasia27

Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Rozwiązania
0
sabrina26 jest juz w domciu odezwie sie do was jak tylko bedzie mogla teraz ma wskazane "byczyc sie" i pozdrawia was wszystkie:tak:

KINDZIA100

Fan(ka)
Miasto
Deventer NL
Rozwiązania
0
jeszcze nie wiem wszystkiego na 100%.We wtorek bede znac ostateczny winik.W poniedzialek i we wtorek mam wizyty w szpitalu.trzymajcie za mnie kciuki !!!!!!

belka

Klub grudniówek'07
Rozwiązania
0
Kindzia100 nie denerwuj sie tylko! Wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki :tak: Uwazaj na siebie!

sabrina26 trzymaj sie cieplutko i uwazaj na siebie i na dziecko :)

Sabrina26

Klub grudniówek'07
Rozwiązania
0
Witam Drogie Panie!!!
Jak juz wiecie od irtasi,ze bylam w sziptalu,bo mialam kwawienie,coprawda nie bylo silne ale jednak bylo.
Ah przezywalam koszmar a wylalo sie tysiace lez bo najpierw nic nie widzieli na USG bo bylo wszystko tak jakby za mglom pozniej jak zobaczyli plud to znow twierdzili,ze serduszko nie bije ale na szczescie o 22:00 jak poszlam na ostatnie USG okazalo sie ze serduszko bije i jest wszystko dobrze.Jeny bo byla najlepsza wiadomnosc jakom moglam uslyszec w zyciu(nawet to ze jestem w ciazy choc tez to przezylam i bylam dumna ale ta wiadomosc calkiem mnie uszczesliwila).Ale na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo.Jestem juz w domku( a to tez juz wicie od Irtasi,bo to moja znajoma a ta malutka na tym zdjeciu to moja chrzesnica,jest bardzo kochana:tak: )smialysmy sie z Irtasia,ze to Ona trzymala reke na pulsie i nie pozwolila na to by cos sie stalo z moja dzidza,bo z kim bede chodzic na dyskoteki:-D .Teraz musze duzo odpoczywac nic mi nie wolno robic i musze uwazac jak chodze i wstaje z lozka poprostu nie moge wykonczywac zadnych energicznych ruchow.Mam nadzieje ,ze sie wszystko dobrze skonczy i urodze sliczne i zdrowe dzieciatko:-),bo w szpitalu takze mi potwierdzili termin na 24.12.2007.:tak:

Kingus trzymam za Ciebie mocno kciuki aby tez sie wszystko dobrze skonczylo.Daj znac jak sie cos dowiesz.Mam nadzieje ,ze tez bedziesz miala dlanas dobre wiesci.

Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dnia:-)

reklama
Rozwiązania
0
Witajcie!
Jestem na ty forum pierwszy raz.jestem w szóstym tygodniu ciaży i mam do Was pytanie czy któraś z Was leczy sie w szpitalu w starych Tarnowicach?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
N Wizyta lekarza u noworodka Trójmiasto 3
pola06 nasze wizyty u lekarza zdjecia USG wyniki badania Dzieci urodzone we wrześniu 2016 184
natka90 Marcóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg) Dzieci urodzone w marcu 2016 116
Magda_z_uk Lutóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg) Dzieci urodzone w lutym 2016 2535
żabila Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG Dzieci urodzone w styczniu 2016 31
ewelak Wizyty u lekarza, zdjęcia z USG naszych maluszków Dzieci urodzone w lipcu 2015 425
sunovia Nasze wizyty u lekarza, usg - bez komentarza. Dzieci urodzone w październiku 2014 126
wesolutka85 Wizyty u lekarza, wyniki badań i zdjęcia USG :) - chwalimy się :) Dzieci urodzone we wrześniu 2014 2904
Straciatella Wizyty u lekarza, badania, zdjęcia z USG Dzieci urodzone w maju 2014 3021
vinga89 wizyty u lekarza, badania i zdrowie naszych Fasolek Archiwum styczeń 2014 7846
Galaxia Wizyty u lekarza, USG Dzieci urodzone we wrześniu 2013 3806
B Szczepienia, wizyty u lekarza i zdrowie maluszków Dzieci urodzone w listopadzie 2012 56
Marcelinaa Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....) Dzieci urodzone w czerwcu 2013 5332
Kinga28 Wizyty u lekarza Dzieci urodzone w maju 2013 4795
kachha87 wizyty u lekarza i zdrowie maluszków Dzieci urodzone w sierpniu 2012 2242
pieszczoszka1988 Wizyty u lekarza naszych pociech Dzieci urodzone w maju 2012 1096
milusia83 Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG) Dzieci urodzone w styczniu 2013 3108
T Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....) Dzieci urodzone w listopadzie 2012 643
ilona24 Wizyty u lekarza :) Archiwum sierpień 2012 2968
Eva27 Jak często chodzicie na wizyty do lekarza? Dzieci urodzone w marcu 2012 17
paulusia2209 Wizyty u lekarza nasze i niebawem naszych pociech:):) Dzieci urodzone w kwietniu 2012 4468
ivi wizyty u lekarza i zdjęcia USG Dzieci urodzone w marcu 2012 5704
jolek27 Przychodzi majówczątko do lekarza....(wizyty, szczepienia i leczenie) Dzieci urodzone w maju 2011 2562
MajaPolka Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza Dzieci urodzone w maju 2011 529
Ssabrinaa Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG) Archiwum listopad 2011 3696
Oli.B Nasze wizyty u lekarza (badania, USG, zdjęcia naszych fasolek....) Dzieci urodzone w sierpniu 2011 5197
Julisia Nasze wizyty u lekarza (badania, wyniki, usg) Czerwcowe archiwum 7060
poziomki Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg Archiwum mam majowych'11 5449
namia Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG) Dzieci urodzone w marcu 2011 4493
adddaaa Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2011 2929
Dominika81 Dolegliwości ciążowe, wizyty u lekarza Archiwum mam styczniowych'11 1109
missiiss1301 Wizyty u lekarza czyli co u naszego maleństwa słychać? Grudniowe mamy 2010 4097
L Wizyty u lekarza co nowego slychac Dzieci urodzone w listopadzie 2010 2868
L Wizyty u lekarza - kiedy znowu i co nowego słychać? Dzieci urodzone w październiku 2010 5387
KasiaKar Wizyty, usg i wyniki badań Stycznióweczki 2021 302
Ragda Wizyty i badania Forum 616
Truskaweczka2017 Wizyty, badania, usg :) Wrześniówki 2020 9
rozczochrana.mama Nasze wizyty lekarskie Wrześniowe mamy 2020 33
Straciatella Terminy wizyt sierpniówek :) + zdjęcia z USG Sierpniowe mamy 2020 40
carlas Nasze wizyty i zdjęcia USG :) Majowe mamy 2020 78
nnat. Wizyty Kwietniowe mamy 2020 18
P Wizyty u ginekologa Lutowe mamusie 2020 priv 6
martoosia04 Nasze wizyty + fotki z USG Sierpniowe mamy 2019 2
Ennis92 Nasze wizyty, usg i brzuszki Lipcowe mamy 2019 72
emotion_sickness Wizyty/badania/wyniki Styczniowe mamy 2019 21
Julianna_Szcz Wizyty/badania/wyniki Grudniowe mamy 2018 76
A Wizyty u ginekologa z NFZ Potrzebuję porady 23
Dita_333 Wizyty u ginekologa - usg Listopadowe mamy 2018 371
A Wystawienie faktury za prywatne wizyty. Potrzebuję porady 2
B Wizyty u endokrynologa Majowe mamy 2018 7