reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty u lekarza

Sabrina26

Klub grudniówek'07
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2007
Postów
55
Zalozylam nowy watek z wizytami u lekarza ,bedziemy tu mogly opisywac nasze wrazenia :tak: ;-) :-)
 
reklama
Sabrina26 jest w szpitalu miala plamienia:-( naszczescie z dzidzia jest wszystko OK:tak: ,dzisiaj albo jutro wyjdzie:tak:
 
dziewczynki mam zle wiadomosci :sick: Lekarz na USG nie znalazl ciazy!!:-( :-( :sick: :sick: :sick: :sick: Zrobil mi dodatkowe badanie z krwi.Wynik bedzie jutro.Jest podejrzenie ze moze to byc ciaza pozamaciczna,albo baaardzo wczesna ciaza(wysokosc hcg to pokaze)albo nie bylo ciazy tylko test sie walnal Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:sick: Wiec narazie uciekam od was zeby sie bardziej nie dolowac.Powodzenia
 
O nawet nie wiedziałam, że taki wątek istnieje:laugh2:

Więc tak:
Ja byłam na pierwszej wizycie 25.kwietnia, wtedy byłam dokładnie w 6 tygodniu ciąży. Lekarz zrobił USG, ale brzuszne, więc było mało widać, w sumie tylko pęcherzeyk... Karty ciąży jeszcze nie założył, ani na badania nie wysłał, bo jak to mówi "nie chce zapeszyć, bo wszystko sie może zdażyc":-) Przepisał tylko witaminki, No i oki.
Za tydzień w sobote tj. 12 maja ide na kolejną wizyte, będe wtedy już w 8tyg 3dniu ciąży, bedzie porządne USG i skierowanie na badanka.

Odezwe sie tu po kolejnej wizycie;-)

Sabrina jak sie czujesz?? Mam nadzieje, że wszystko ok:tak:

Kindzia trzymam mocno kciuki za tą bardzo wczesną ciąże:tak:
 
sabrina26 jest juz w domciu odezwie sie do was jak tylko bedzie mogla teraz ma wskazane "byczyc sie" i pozdrawia was wszystkie:tak:
 
jeszcze nie wiem wszystkiego na 100%.We wtorek bede znac ostateczny winik.W poniedzialek i we wtorek mam wizyty w szpitalu.trzymajcie za mnie kciuki !!!!!!
 
Kindzia100 nie denerwuj sie tylko! Wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki :tak: Uwazaj na siebie!

sabrina26 trzymaj sie cieplutko i uwazaj na siebie i na dziecko :)
 
Witam Drogie Panie!!!
Jak juz wiecie od irtasi,ze bylam w sziptalu,bo mialam kwawienie,coprawda nie bylo silne ale jednak bylo.
Ah przezywalam koszmar a wylalo sie tysiace lez bo najpierw nic nie widzieli na USG bo bylo wszystko tak jakby za mglom pozniej jak zobaczyli plud to znow twierdzili,ze serduszko nie bije ale na szczescie o 22:00 jak poszlam na ostatnie USG okazalo sie ze serduszko bije i jest wszystko dobrze.Jeny bo byla najlepsza wiadomnosc jakom moglam uslyszec w zyciu(nawet to ze jestem w ciazy choc tez to przezylam i bylam dumna ale ta wiadomosc calkiem mnie uszczesliwila).Ale na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo.Jestem juz w domku( a to tez juz wicie od Irtasi,bo to moja znajoma a ta malutka na tym zdjeciu to moja chrzesnica,jest bardzo kochana:tak: )smialysmy sie z Irtasia,ze to Ona trzymala reke na pulsie i nie pozwolila na to by cos sie stalo z moja dzidza,bo z kim bede chodzic na dyskoteki:-D .Teraz musze duzo odpoczywac nic mi nie wolno robic i musze uwazac jak chodze i wstaje z lozka poprostu nie moge wykonczywac zadnych energicznych ruchow.Mam nadzieje ,ze sie wszystko dobrze skonczy i urodze sliczne i zdrowe dzieciatko:-),bo w szpitalu takze mi potwierdzili termin na 24.12.2007.:tak:

Kingus trzymam za Ciebie mocno kciuki aby tez sie wszystko dobrze skonczylo.Daj znac jak sie cos dowiesz.Mam nadzieje ,ze tez bedziesz miala dlanas dobre wiesci.

Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego dnia:-)
 
reklama
Witajcie!
Jestem na ty forum pierwszy raz.jestem w szóstym tygodniu ciaży i mam do Was pytanie czy któraś z Was leczy sie w szpitalu w starych Tarnowicach?
 
Do góry